Mortal Kombat 9
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye

Diğer arkadaşa sordum cevap gelmedi, gamepad dururken klavyeyle tat veriyor mu ?

Tuşları ayarlarsan rahat lakin gamepad ile daha rahat fatality yapıyorum.
AshkaelAshkael
Üye
Phenomenon / gündüz çalıştığımdan anca aksamları bakabiliyorum foruma. ondan geç cevap vericem :)
gamepadle denemedim. zaten uzun yıllardır dövüş oyunlarını hep klavye ile oynadığımdan klavyeye çok alıştım. gamepadle denesem de pek oynayamam herhalde. ben klavye ile rahat oynuyorum oyunu. kombolarda felan sıkıntı olmuyor. gene de aklında bi soru varsa, oyunu bi şekilde dene, ondan sonra alıp almıyacağına karar verirsin. :)

İMZA : "Finish Her"

Beğenenler: Phenomenon

LovermanLoverman
Üye
Valla ben sıkıntı çekiyorum, tuşları ayarlayamadım sanırım ondan. Mesela kendi yumruk tekme ayarıma göre q-w-a kombosu yapamıyorum. illa q-q-q, o hızı algılamıyor.

Acaba tuşları atarken illa çift atama yaptırdığından mı..
AshkaelAshkael
Üye
Loverman / ufak bir tüyo :
q-w-a tarzı kombolarda, cok hızlı sekılde q-w-a bas. klavye algılamaz dıye düşünme. çok hızlı bassan bile algılıyor. :)
TeratosTeratos
Üye
Ben de klavyeyle oynayabilirim.Gamepadle ne zaman biraz fazla oyun oynasam sol baş parmağım tahrşl oluyor da :)
LovermanLoverman
Üye
Ashkael dedi:

Loverman / ufak bir tüyo :
q-w-a tarzı kombolarda, cok hızlı sekılde q-w-a bas. klavye algılamaz dıye düşünme. çok hızlı bassan bile algılıyor. :)

Ya inanılmaz hızlı basıyorum, klavyeyi çok hızlı kullanan bir insanımdır zaten. Benle alakalı değil ya, netten bakmam lazım sanırım.

rubyredrubyred
Üye
oyunda input sorunu var, lover gibi donanımhaberde de şikayet edenler var. bende gamepad ile yaşıyorum aynı sıkıntıyı.
LovermanLoverman
Üye
Act save olayı yok sanırım, upuzun bir şey mecburen yarıda bıraktım.

Spoiler:
2. mortal kombat turnuvası düzenlendi, kızı kurtardım, ama bazukalı yerde kaldım ve çıktım oyundan. çünkü fatality yok niyeyse (niye?) ve taba bassam dahi şu kemik kırmalı şeyleri yapamıyorum, 2 kişiyi dövmek zor ya.-
MatrimCauthonMatrimCauthon
Üye
yok yav ben az önce denedim tekrar girdiğinde kaldığın yerden devam ediyor.

ama şu slow motion sorunu yüzünden hiç oynayamıyorum story modunu. ilk döğüşte sorun yok, ondan sonra slow motion. normal modlarda sorun yok ama sadece story deç.
LovermanLoverman
Üye
O arada giren şey slow motion mu? Bazen bir kaç saniyelik oyun yavaşlıyor, ben optimizasyon hatası olarak görüyordum.
Ayrıca storye girince devam edemedim. Sanırım bir de save sorunum oldu mis gibin.
discussioncontroller