Mortal Kombat 9
MatrimCauthonMatrimCauthon
Üye
en güncel versiyonunda driver.

ama şöyle bir durum var, her karakterin belirli hareketlerinden sonra oluyor slow motion sorunu. misal cage ball atınca, Scorpion rt+lt ye yeltenince, cyrax grabe yeltenince oluyor. maç sonunda ana menüy dönüp, tekrar story'ye girince düzeliyor. her maç bir ana menüye dönmek gerekiyor bende stroy modda.

kaç senedir oynamayınca MK, iyice unutmuşum. senelerdir iphone da SF IV dışında döğüş oyunu da oynamamıştım. korsanda multi oynayabilsek keşke. scorpion la akarım da, diğer bütün karakterlerle training de bir komboları hatırlamam lazım.
rubyredrubyred
Üye
fps de düşüş oluyor mu slow mo olduğunda ?
Üye
olmuyor. ortalama 50-45 arası fps alıyorum. ayarlar da şu: texture high, shadows medium, aa: l-fxaa, tranc... off, af 4x.
rubyredrubyred
Üye
tüm ayarları düşürüp bir denesene, aynısını yapıyorsa oyun optimizasyon/driver sorunu olabilir.
Üye
yok yine aynı. biri rt+lt ye yeltendi mi slow motion a giriyor.
rubyredrubyred
Üye
oyun hangi sürüm ? flt ? fts ?
Üye
steam rip. Liu Kang'de olmadı sorun bak. bu seferde oyun çok hızlı geldi alışmışım slow a :).

slow motion olmadığında input sorunu bende de oluyor sanırım. punch punch punch kombosunu ne kadar hızlı basarsam basayım yapamadım.
LovermanLoverman
Üye
Valla input sorununu halledemedim ama slow motion olayını halletim ben kartı güncelleyerek.
Geleni geçeni de kombo çekemediğim için aynı taktiklerle öldürdüm.
Her karakterin bi hareketi illa spamlenecek şekilde oluyor, mesela smoke ile çok uzaklardan adamın yanına ışınlanıp 2 kere vurabiliyorsun vs, hep bunları yapıyorum.

Çok zorlayacak bossları da genelde onların hamlesini yaparken arkalarına zıplıyorum.
Animasyon tamamlanmadan çömelip back punch atıyorum, yukarı doğru gönderiyor elemanı o.
O düşerken koşup, tekrar arkasına zıplıyorum tekrar aynı şey.
Valla böyle bitirdim oyunu. Noob saibot da aynı haltı yiyor bana karşı, milana da yiyordu, kung lao da yiyordu. Mertliği onlar bozdu.

Bu arada oyunu beğendim ya.
Mortal Kombattaki o neyin ne olacağının hiç bilinememesi ve bi anda aşırı şeylerin olması falan gayet güzel olmuş.
Üye
Scorpion - Quan Chi ikilisi nasıl bir insafsızlıktır ya. diğer 2 li döğüşlerde hiç zorlanmadım da, bu ikisini yenebilmem imkansız(hard). en iyi ihtimalle birini indirdiğimde benim canım zaten yarılanmış oluyor. Liu Kang'le de hiç oynayamam zaten.

Quan Chi teleport spamliyor, Scorpion yerden kayma spamliyor. Ben de block, grab, block grab spamliyebiliyorum anca. uçan tekme falan yemiyor tek açığında en iyi ihtimalle %20 lik kombo patlatıyorlar. hele Quan Chi teleportlanmaya görsün %17 nedir lan.
LovermanLoverman
Üye
Smoke muydu o bölümlerdeki?
discussioncontroller