Mortal Kombat 9
MatrimCauthonMatrimCauthon
Üye
Liu Kang. en sonunda geçtim az önce. nasıl gaza gelmişim, stres olmuşum havayı yumruklayıp baardım resmen. ondan önce 2 kere çizgi canla kombo oturtup almıştı Scorpion.

grab block, grab block spamleyerek yendim başka çare yok. uçan tekmeyi kaçırdın mı %20 lik kombo koyuyor allahsızlar.
rubyredrubyred
Üye
en çok tekrar yaptığım rakipler benimde quan chi ve scorpion.
LovermanLoverman
Üye
stryker çok boş beleş karakter değil mi? hani olmasa da olurmuş.
Üye
amerikalı asker/nypd kotasını doldurmak için giren bir karakter işte o.
rubyredrubyred
Üye
lan bu shao khan nedir böyle. liu kangi zaten pek oynayamıyorum adam ağzımı kırıyor. 20 round falan yapmışızdır 1 round alabildim lan :(

zaten pek combo ile oynayamıyorum, genelde normal döve döve geldim buraya kadar ama adam deli spam yapıyor yav. var mı bi püf noktası sanırımda son dövüş hikaye bitsin diye kasıyorum ama küfredip kapayacam birazdan.
LovermanLoverman
Üye
rubyred dedi:

zaten pek combo ile oynayamıyorum, genelde normal döve döve geldim buraya kadar ama adam deli spam yapıyor yav. var mı bi püf noktası sanırımda son dövüş hikaye bitsin diye kasıyorum ama küfredip kapayacam birazdan.

Var. Uzaktan alev göndereceksin, o da sana spear attığında eğleceksin. Ve sana küçük sürpriz sonuç söylemiyorum ama bakmak sana kalmış:
Spoiler:
hikaye orada bitmiyor

rubyredrubyred
Üye
verdim trainerı, ya önceki zorlandıklarımda zevklide oluyordu. bu lanet olasıca zevkte bırakmadı, sürekli shoulder dashi spamliyor, xrayin %53 götürdüğünü söylmeye gerek bile yok.
TeratosTeratos
Üye
Shao Khan bence daha kolay çükü belli bir tatktikle rahat yenebiliyosunuz.Onla dövüşürken bekleyeceksiniz o hamlesini yapacak kaçacaksınız.Arkasına geç bi eğilip aparkat at taktiği ile yendim adamı.Şimdi şu kule kısmına girmeyi de düşünüyorum.Ps 1de shao khanı yendikten sonra bi bölüm daha açılırdı feci zor olurdu böyle o kadar usta adamlar dayanamazdı.Öyle zorlukta bölümler bekliyorum umarım vardır :)
Üye
Shao Khan çok kolay ya. çok çok uzun süredir döğüş oyunu oynamadığında sadece komboları unutmakla kalmıyorsun, bir de rakibe göre strateji geliştirmen gerektiğini unutuyorsun. bir kaç rounf kaybettikten sonra rahat aldım. yakınına gitmeyeceksin Shao'nun uzaktan uzaktan bekleyeceksin açık verdimi oturtacaksın uçan tekmeli kombonu.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Spoiler:
Sanırım sonraki oyunda boss Shinok olacak. Sho-Kahn'da 4'te olduğu gibi Reiko olarak geri dönecektir.
discussioncontroller