Need for Speed Hot Pursuit
thegmnkthegmnk
Üye
Oh bea :)

7., 13., 15., sonuncu ve sondan ikinci favorilerim :)

Spoiler:
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
peace
Üye

ÜSTE ve ARKA SAYFAYA: ME2 1, RDR 2, ahanda bu da 2010'un en iyi 3. oyunu :)
(SC2'yi fiyatından dolayı almadım, HR'den ağır spoiler yediğimdentam zevki alamadım, onları saymıyorum)

Bunu senle kaç kez konuştuk olm.:D Heavy Rain yılın 1.si. OGZ'de benden yaaa...=P
PiranhaPiranha
Üye
@ thegmnk
Of be bu resimler ne böyle hepsi birbirinden harika yarış hissini super verilmiş.. Görüntülerdeki oyunu çalıştırdığın grafik ayarlarını ve sistem bileşenlerini yazarmısın? ekran kartı işlemci RAM gibi.. en yüksek ayarda oynadığın belli çünkü görüntüler kusursuz gözüküyor. PC değilki X360 - PS3'de oynuyorum falan deme yakarım :D Ya keşke takılmadan bu görüntülerle oynayabilsek...

@ peace
valla zaten çıkar çıkmaz önce 1.1 Patch kurduk ardından 1.2 ile oyuna devam ettik. yavaşlamalar takılmalar 1.0 versiyonuna göre eh işte biraz olsun azalmış ama tam değil yine görüntü yağ gibi akmıyor kaymıyor yavaşlamalar oluyor. birde işte şu yağmurlu-karlı havalara denk gelemedim göremedim. mesela süreli-zamanlı yarışlardan nefret ettim yaw neymiş yol dışında nereye çarparasan çarptığın an hemen yarış bitiş süresine ekleniyor çok kötü oluyor hiç sevmedim...
thegmnkthegmnk
Üye

@ thegmnk
Of be bu resimler ne böyle hepsi birbirinden harika yarış hissini super verilmiş.. Görüntülerdeki oyunu çalıştırdığın grafik ayarlarını ve sistem bileşenlerini yazarmısın? ekran kartı işlemci RAM gibi.. en yüksek ayarda oynadığın belli çünkü görüntüler kusursuz gözüküyor. PC değilki X360 - PS3'de oynuyorum falan deme yakarım :D Ya keşke takılmadan bu görüntülerle oynayabilsek...

Elbette ki, sistem 4 senelik ama ayarlar Full'da ve bildiğin 60 FPS alıyorum. Buyur:

Spoiler:
Bildiğin PS3 lan afafddfadfasfdadfsfdadffa :D

EDIT:

Spoiler:
image

NOT: Resimlere bakılırken arka planda Edge of the Earth çalınması uzmanlarca uygun görülmüştür.
cLubTaXiM
Üye
Ufak ama bir sorun yaşıyorum oyunla ilgili. Klavye kontrollerini ayarlayıp kaydetmeme rağmen oyunu kapayıp baştan açınca kontroller sıfırlanıyor. Bunun bir çözümü var mı?

Not: Oyun orjinal ve son yama yüklü.
Return Zuha
Üye
Yine NFS serilerini hortlatan biri olarak :D
Bu oyunu PS3 e daha yeni aldım....İyimi yaptım,kötü mü yaptım onuda bilmiyorum....Bütün serilerini oynamıştım Hot Pursuit hariç....Oyun multisi zevklimidir ve varmıdır oynayan :)
tomAhawktomAhawk
Üye
Multisi gayet zevkli hala oynayanyanlar var (Shift 2 çıkmasına rağmen [bunlardan biride ben oluyorum] ve NFS: World olmasına rağmen), iyi yapmışsın arşivde olması gereken bir oyun
madclown
Üye
ben de hala oynuyorum multisini. ekle beni psn'de, oynarız--> sekobg
thegmnkthegmnk
Üye
Ben de oynarım eğer başka oyun oynamıyorsam. Çağırın gelme ihtiamlim yüksektir.
Return Zuha
Üye
"Hadi Toplanıyoruz."demicem artık :D Oynayan olursa yazsın bana :D
discussioncontroller