Need for Speed Hot Pursuit
hydramarine
Üye
PC'de oynayan varsa ekleyebilir beni. ID hydramarine.

Sanırım birkaç hafta NFS ile geçecek. Online oynayıp autolog'dan sidik yarışı yapmak isteyen varsa daha fazla durmasın yani :)
peace
Üye
Kurarsam gelirim. Zaten eklemiştin.:)
peacerocko
PiranhaPiranha
Üye
Peace sende NFS:HP varmıydı?. hmm ekleşiriz o zaman
:)

Bu arada bir konuyu paylaşamak istiyorum arkadaşlar. Böylesi yarış oyunlarında illaki PC'ye takmak için Direksiyon game set almak zorunda hissediyormusunuz kendinizi?. Yada ne bileyim, hani arada bir yarış atmak için ayda yılda bir kere takılacağınız öylesine bir Yarış oyunu için fuzuli masraf mı dersiniz?. DIRT tarzı oyunlarda gereklidir ona bişey dediğim yok. Sonuçta eski alışkanlığımız klavye ilede super idare edilen oyunlar var mesela Burnout: Paradise ve önceki NFS'ler. Bu yeni nesil NFS:HP'de klavye kontrolü biraz hiç etmişler gibi geldi... Ayrıca oyunda Nitro kullanımına ise hiç alışamadım, çarçabuk bitiyor bitmesiyle arkada kalan rakipler zınk diye sizi geçiyor onlara yetişmek çok güç oluyor...
tomAhawktomAhawk
Üye
Ben zaten direksiyonla yarış oyunu oynamayı beceremiyorum; tek yapabildiğim 18 Wheels of Steel serini oynayabilmek :sick: :cheer: onun için direksiyon olayına hiç bulaşmıyorum.

Peace ile baya bir sidik yarıştırmışlığımız var; gerçi ben genelde toz yutan taraf oluyorum =D

tomAhawk_tr ekleyiniz efenim
PiranhaPiranha
Üye

Kurarsam gelirim. Zaten eklemiştin.:)
peacerocko

Bu arada bir konuyu paylaşamak istiyorum arkadaşlar. Böylesi yarış oyunlarında illaki PC'ye takmak için Direksiyon game set almak zorunda hissediyormusunuz kendinizi?. Yada ne bileyim, hani arada bir yarış atmak için ayda yılda bir kere takılacağınız öylesine bir Yarış oyunu için fuzuli masraf mı dersiniz?. DIRT tarzı oyunlarda gereklidir ona bişey dediğim yok. Sonuçta eski alışkanlığımız klavye ilede super idare edilen oyunlar var mesela Burnout: Paradise ve önceki NFS'ler. Bu yeni nesil NFS:HP'de klavye kontrolü biraz hiç etmişler gibi geldi... Ayrıca oyunda Nitro kullanımına ise hiç alışamadım, çarçabuk bitiyor bitmesiyle arkada kalan rakipler zınk diye sizi geçiyor onlara yetişmek çok güç oluyor...

hydramarine
Üye

Ben zaten direksiyonla yarış oyunu oynamayı beceremiyorum; tek yapabildiğim 18 Wheels of Steel serini oynayabilmek :sick: :cheer: onun için direksiyon olayına hiç bulaşmıyorum.

Peace ile baya bir sidik yarıştırmışlığımız var; gerçi ben genelde toz yutan taraf oluyorum =D

tomAhawk_tr ekleyiniz efenim

TDU2 ekibini geri mi topluyoruz yoksa?

ID'm yukarıda ekleyebilirsin oradan. :)
peace
Üye

Var var. Eklersin. ;)
Bende direksiyon var. 2009'da TeknoSA'nın ARAL ile düzenlediği Dirt 2 turnuvasında birinci olarak kazandım. Beleşe geldi ama alacaktım zaten(Dirt 2 PS3 sürümünüde hediye edildi).:D (Logitech Driving Force GT)
Genelde aleti kurmaya üşenebiliyorum ama kurduğumda sırf yarış oynuyorum o zamanda.:D PS3'te GT5, Dirt 2, Midnight Club: LA vs falan hep direksiyonla oynadım. Müthiş oluyor.
He direksiyonunuz yoksa bir Xbox360 gamepad'i mutlaka alın. Klavye okları ile oynamak o oyuna hakarettir.:D Ben direksiyon kurmadığım zaman PS3 kolunu pc'ye xbox360 kolu gibi tanıtıp oynuyorum. Titreşim falan süper oluyor haliyle.
joker05
Üye
bana hot pursuit cracki lazım sağlam linki olanlar atabilirlermi
kurtkapankurtkapan
Üye
Oyunun müzikleri berbat. Kendi müziğini kısıp arka planda Chase&Status filan çalıyorum, bir nebze gidiyor. Trafikteki arabalara bile lisans almaktan adam gibi şarkıya paraları kalmamış. burnout'a lisanslı araç koyduramayan Criterion, NFS titrini alınca balı bol sürmüş resmen...
thegmnkthegmnk
Üye
Katılıyorum. Edge of the Earth ve Cinema dışındaki müziklerin hiçbiri iyi değil, Criterion'ın yarışlarının tek büyük eksisi bu bence. Burnout'ta da iyi değildi müzikler çünkü.
discussioncontroller