Need for Speed Hot Pursuit
peace
Üye
Zaten Edge of the Earth öyle bir sprint yarışında çalıyor ki gazın babasını alarak başlamıştır herkes yarışa.
thegmnkthegmnk
Üye
Abi demoda çalışını hatırlıyorum(zaten bir tek o bir de başka şarkı vardı, her iki yarışta bir EOTE çalıyordu), "Tamam lan, bu oyun olmuş" dedirtmişti bana :D
aztek
Üye

Zaten Edge of the Earth öyle bir sprint yarışında çalıyor ki gazın babasını alarak başlamıştır herkes yarışa.

Oyuniçi şarkı değiştirme tuşuyla her yarışta dinliyordum ki onu ben :bandana:
G-MANG-MAN
Üye
yaw birşey soracağım arkadaşlarım.

bu oyuna yeni başladım. zamana karşı yarış görevleri biraz zor mu ? yoksa bana mı öyle geldi ?
yani şöyle diim. A***a koy*****un oyununda, aynı bölümü 20 defa oynuyorum ama altın alamıyorum. ALlahın belası her kısa yolu ezberledim. gözüm kapalı oynuyorum resmen. tek bir çarpma sürtme yok. bütün virajları driftsiz içten dışa en hızlı şekilde alıyorum. nos sadece yokuş yukarı ve viraj çıkışlarında kullanıyorum. sürekli top speed gidiyorum. e Ebe***in hörekesi !!! DAHA NE B*K yapamam gerekiyor !!!!!!!!!!! Bu ne ya ! Kıracam oyunu ha !!!! 3 dakika koymuş hayvanlar Altın almak için. ışık hızında gittim 3.05'ten daha hızlı gidilemez o yol ! O oyunu tasarlayan şerefsize oynatacağım o oyunu. gelsin 3 dakikada geçsin bakayım o pisti. yetti bee ! Ohhhh rahatladım :D
4munet4munet
Üye
çok zor lan, ne birazı. ben sinirden çıkıp silmiştim oyunu. rage delete gibi bir şey oldu.
G-MANG-MAN
Üye

çok zor lan, ne birazı. ben sinirden çıkıp silmiştim oyunu. rage delete gibi bir şey oldu.

ben de, rage brake yapacam o zaman:behead:
ne lanet bir oyunmuş yaaa !
güzel ama :D :D :D
ama lanet !!!! geçilmiyo lannnnnnnn !!!!!
__skytalker____skytalker__
Üye
O yarışlar aşırı saçma fazla uğraşma üstlerine yap geç. Ben de mclaren f1 görevinde çok uğraşmıştım sonra hade oradan diyip geçmiştim. Gümüşte kalmıştım sanırın 1-2 saniye ile. Çok uyuzdu.
G-MANG-MAN
Üye
e hocam. oyunda bütün bölümlerin ilk yarışları bitti sayılır. her bölüm geldi dayandı zamana karşı yarışlara. tıkandım kaldım. online pass yok ( 2. el almıştım oyunu) :D
sıkıştım doktorrr !
defecteddefected
Üye

yaw birşey soracağım arkadaşlarım.

bu oyuna yeni başladım. zamana karşı yarış görevleri biraz zor mu ? yoksa bana mı öyle geldi ?
yani şöyle diim. A***a koy*****un oyununda, aynı bölümü 20 defa oynuyorum ama altın alamıyorum. ALlahın belası her kısa yolu ezberledim. gözüm kapalı oynuyorum resmen. tek bir çarpma sürtme yok. bütün virajları driftsiz içten dışa en hızlı şekilde alıyorum. nos sadece yokuş yukarı ve viraj çıkışlarında kullanıyorum. sürekli top speed gidiyorum. e Ebe***in hörekesi !!! DAHA NE B*K yapamam gerekiyor !!!!!!!!!!! Bu ne ya ! Kıracam oyunu ha !!!! 3 dakika koymuş hayvanlar Altın almak için. ışık hızında gittim 3.05'ten daha hızlı gidilemez o yol ! O oyunu tasarlayan şerefsize oynatacağım o oyunu. gelsin 3 dakikada geçsin bakayım o pisti. yetti bee ! Ohhhh rahatladım :D

vites ayarlarını değiştirip oyna.
PiranhaPiranha
Üye
Oyunu neyse ki denemiştim, özellikle nitro kullanımı saçmalığı 'hızlı bitmesi çok geç dolması' başa bela. Yarışı önde götürürken bir anda yoldan çıktığın an, arkada binbir zorlukla ektiğin rakiplerin seni anında geçmesi işin daniskası olmuş.

Bu oyuna tekrar bir şans vermek istiyorum, aslında fena sayılmaz yarış atmosferini çok güzel sunmuşlar. Zaten NFS:TheRun onu eledik, artık umudumuz NFS:MW2'de der kaçarım :D
discussioncontroller