Need for Speed Hot Pursuit
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Sizin gazınızla yükledim tekrar NFS Hot Pursuit ama autolog denen dingil osman benim eski başarımlarımı tanımıyor. Tekrar baştan başladım oyuna :s Ayar oluyorum sene 2016 da böyle salak bilgi kayıplarına. Ulan şu oyunu her yüklediğimde bastan mı baslıycam ben :s Save dosyasını bulmaya calısıcam belki ordan günceller. Buluta kaydetmiyor mu bu salak sistem profil geçmişini.

Akşama gelen olursa atarız bi kaç yarış.

Bir de ben de logitech F710 var ama windows 10 a tanıtamadım. :s Windows 7 de misgibi oynuyordum.
__skytalker____skytalker__
Üye
Hepimizde öyle oldu ya, baya sinir bi durum.
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Bu Steam'deki NFS HP yi cd-key'i ile origine kayıt edemiyorum. :S Bu cd-key kullanılmıştır diyor.

Eskiden steamdeki ea cd-key lerini origine de kaydedebiliyorduk. BF: Bad company, Mass effect, Dragon Age falan kaydetmiştim ben.

Ayrıca NFS: HP içinden autolog'a girdiğimde origindeki arkadaş listemi de göremiyorum :s Autolog'a Origindeki ile aynı hesap üzerinden giriyorum. Anlamadım bi cacık. İkisi farklı mı çalışıyor?
Üye
Autolog farklı, oyun içinde tekrar ekliyorsun arkadaşlarını. Ayrıca oyuna EA hesabın ile giriyorsun sonuçta ve kodu ona aktif ediyorsun, dolaysıyla oyunun EA hesabında olması lazım. Origin'den games kısmından reload yapmayı dene bir bence. Bend e kutulu aldıydım ama origin'e eklediydim. Tam olarak nasılını hatırlamıyorum ama böyle birşey yapmışımdır.

Beğenenler: SmoKiNg ACE

SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
id lerinizi söyleyin de ekleyeyim.
RidygoRidygo
Üye
2 gün oynayıp bırakacaksınız. Her zaman ki gibi....
Üye
Sürekli oynamak zorunda değiliz zaten, canımız çeker gireriz.

Olum hem gelmiyon hem de şöyle laf ediyon.

ID LordlStarscream olması lazım bu arada.

Beğenenler: SmoKiNg ACE

RidygoRidygo
Üye

Olum hem gelmiyon hem de şöyle laf ediyon.

Konudan haberim yokken gruba aldın. En son geçen sene oynamışızdır yüklü değildi hali ile. Her sene indirim olunca gaza gelip yüklüyoruz ilk 2 gün iyi. Sonraki günler birinin işi oluyor, ertesi gün yine işi oluyor sonra oyun davetleri kesiliyor oyun unutuluyor.

Laf etmek dediğin bu yani :D Hala oynuyorsanız indirmeye koyarım.

Üye
Zaten az kişiyiz ondan o. 4-5 kişiyiz zaten, 4 kişiden aşağı da sarmıyor. Herkesi aynı anda bulmak zor olduğundan da az girebiliyoz. Adam sayısı olsa oynanır güzel güzel.

Hergün girmeyiz de adam oldukça gireriz yine. Canınız çekerse dürtün beni girerim hemen, hepiniz eklisiniz zaten steamden.
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Valla ben aldığımdan beri yuklu duruyordu oyun bende, gecen ay mı ne silmiştim, şimdi yükledim artık yer sorunum da yok yerine koyacak başka bir yarış oyunu gelmediği sürece de silmem durur muhtemelen. Arada girer oynarız.
discussioncontroller