Fenris Zırh Seti
jesuskane
Üye
Selamlar Lejyonerler

Lejyon nüfusunun büyük bir kısmı 50inci seviyeye ulaştı yada ulaşmak üzere. Bu yüzden Fenris Setinin görevlerini tamamlamak konusunda biraz hızlanmamız gerekiyor. Şu an

haftada ortalama 1 kişilik "boiling balaur blood stain" çıkartabiliyoruz (deneme başına 100 adet gerekiyor). Bu hızla tüm lejyonun ihtiyaçlarını gidermemiz çok ama çok uzun

sürecektir.
Sorun; 50inci seviye 22, 45+ 6 toplam 28 oyuncu mevcut. 40 üstü arkadaşlarda hızla seviye almaya devam ediyorlar. Seti tamamlanan oyuncu sayısı 3. Kısa sürede 25 kişi için

daha stain toplamamız gerekiyor. 2500 stain toplamda.
Daha önceki lejyon toplantılarında belirttiğim gibi, fenris setiyle ilgili olarak kime hangi sırayla yardım edileceği tarafımdan belirleniyor. Karar verilirken oyuncunun

yardımlaşma, lejyona katkısı, çevresindekilerle ilişkisi, istekliliği vb kriterler göz önünde bulunduruluyor.
Daha önce yaşanan bazı sorunların terkrar yaşanmaması ve özellike setle ilgli eşya toplama konusunda yardımını eksik etmeyen arkadaşların suistimale uğramaması için,

yukarıdaki kriterlere ek olarak, sadece bu konuyla ilgili olmak üzere, ne kadar katkı yaptığı da göz önünde bulundurulacak. Özetle bir sonraki oyuncunun kim olacağına karar

verilirken daha öncekilere kimin ne kadar yardımcı olduğu da önemli.
Hep beraber uğraşırsak kısa sürede tamamlayabiliriz. Ama kendinden öncekilere hiç bir şekilde katkısı bulunmamış bir kişi de kalkıp ilk kendisine yardım edilmesini beklemesin

lütfen. Hafta boyunca girilen kalelerden, dredgion'dan, abyss'ten, Belusian Hoarfrost mobları, Draupnir Cave vb bölgelerden bu eşyalar düşüyor.
Topladığınız stain'leri 200k için satmanız inanın yarardan çok zarar getirecektir topluluğa. Ben yalnız yapacağım beni ilgilendirmez şeklinde yaklaşıyorsanız konuya, Lejyon'un

size karşı duruşuda ona göre değişecektir. Ben fenris yapmayacağım diyebilirsiniz elbette.
Bundan sonra tüm stain'ler Berkan / Dryst ve Kaan /Koas'ta toplanacaktır. Belli sayıda toplandıktan sonra kim için kullanılacağı yine tarafımdan söylenecektir. Özetle biz

sürekli toplayacağız stain'leri belli sayıda oldukça oyunculara duyurulup craft etmeleri için kendilerine verilecektir.

Questinizin craft ayağına gelmeniz, bir crafting mesleğinde "expert" olmanız ve elinizden geldiği kadar yardımcı olmanız hem daha önce amacınıza ulaşmanızı hem de diğer lejyon

üyelerinin de hızlıca gelişmesine imkan sağlayacaktır.

Başka bir konu, 46+ oyuncular 50 gruplarına dahil edilmeye çalışılmaktadır. Kendi sınıfınızdan yüksek seviyeli / daha tecrübeli oyuncularla, instancelara girip, bilgi edinmeli

ve yine aşağıdan gelen oyuncuları yanlarına alarak bu bilgileri aktarmalıdır. Her sınıftan yeterli oyuncumuz olmasına rağmen bu sebepten dolayı 2den fazla grup çıkartamıyoruz

zaman zaman. Sizlerin tek başınıza kalmanız lejyonun da gelişmini yavaşlatıyor. Daha hızlı kaynaşılsın diye nüfus'u düşük tutuyoruz. Hızla toparlayalım kendimizi.

İyi oyunlar

Kaan "Koas" Alkın
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller