Midnight Club: Los Angeles
Shevchenko7
Üye
Grafikleri çok fena gözüküyor.3.sündeki gibi geniş ve bol seçenekli olursa Undercover ı ezebilir gibime geliyor.Kesin çıkış tarihi nedir?

Edit:Trailerın sonunda kocaman OCTOBER 7 yazıyomuş :D .7 Ekimde çıkıyo beyler...
Pinky_DemonPinky_Demon
Üye
23 Ekim'e ertelendi.
defecteddefected
Üye
1 hafta işe gitmeyip evde bu oyunu sömürmek için ayağımdan geçireceğim ameliyatı erteletmiştim 10 Ekim'e. Oyun ertelendi. Ne desem haklımıyım şimdi ben? Haklıyım!

!^#++%!:@€#£½£>½>£!'%^+!'%'^+ (bilumum günyüzü görmemiş kimsenin, benim bile duymak istemeyeceğim kelimeler öbeği içeriyor)
  :pissedoff:  :grrr:
giray
Üye
Ozellikle trailerda benim eski evimin oldugu sokagi gorunce (hep hiz yapmak istemistim orada) heyecanlanmistim ama ilk incelemeler cok parlak degil gibi. Bekliyoruz yine de.
princeofpersiaprinceofpersia
Üye
vallaha ben mc in eski oyunlarını da oynadım bunuda almayı düşünüyorum umarım dub edition gibi olur
Giray abi eski evinin olduğu sokakta evini yapmışlarsa  fotosunu çekip koyarsın ;D
defecteddefected
Üye
21 Ekim US
24 Ekim EU çıkışı... Az kaldı :)
TergumTergum
Üye
    Bu seferde nereden alacağım sorunu çıktı. PAL ve kitapçıklı istiyorum(doğal olarak). Gittigidiyor' a bir tane koyulmuş o da 140 ytl...
hotsauce
Üye
beyler bn bu oyunu aldım bgn cok gzl bır oyun ama bn undercover ı beklıorum.fakat bu oyun mukemmel......
giray
Üye
4-5 saattir oynuyorum oyunu. Fena olmamis diyebilirim. Kontrollerden cok hosnut degilim. Grafikler hos, arabalar guzel. Verdigi hiz hissi de iyi. Los Angeles'i bekledigimden iyi oyuna aktarmislar, yasadigim sehir oldugu icin biraz ekstra zevk aldim oyundan. Yollari ezbere bilmek ilginc oluyor gercekten.

Ama bence oyunda feci sekilde Burnout Paradise havasi var ve ben sahsen BP'nin daha eglenceli oldugunu dusunuyorum. Simdi gidip biraz daha oynayayim.
Misafir
oyun için zor olmuş diyorlar oynayanlar bir söleyin bakalım öyle mi hakkaten?
discussioncontroller