Midnight Club: Los Angeles
TergumTergum
Üye
Şimdilik sadece PSP versiyonunu oynayabildim. Oyun gerçekten güzel olmuş.
hotsauce
Üye
bnce oyun mukemmel olmus ztn burnout hıssı vermesı dha gzl (bncE) herkesın zevkı farklıdır....
sukubi1907
Üye
Psp için ne zaman çıkacak ?
TergumTergum
Üye
Çıktı bile...
binonsekiz
Üye
PSP'de oynadım, genelde Rockstar oyunlarını sevmem ama bu güzel olmuş. Dub Edition'da menüler çok aşırı yavaştı, sırf bu yüzden sinir olmuştum o oyuna, bunda düzeltmişler.
defecteddefected
Üye

oyun için zor olmuş diyorlar oynayanlar bir söleyin bakalım öyle mi hakkaten?

Serinin hastasıyım. Playstation 3 için bugün aldım. Yaklaşık 4-5 saat oynadım. NFS 4'ten sonra oynadığım en iyi araba yarışı MC3'tü. Yerini bu aldı. Bu arada hakikaten bazı yarışlar feci zor  :)
hotsauce
Üye
oyunda yarıslardan az para verıolar :D yarıs serılerı var onda bır yarıstan 500$ fln werıolar 3 yarıs war sız dusunun ama oyun hakkatende spr
Pinky_DemonPinky_Demon
Üye
gameseek.com dan xbox 360 versiyonunu sipariş ettim gelir gelmez LA sokaklarına akacağım.
körfez
Üye
arkadaslar oyunu biraz daha merak eden youtube den yazın mıdnıght club losangles die bir suri video çıkıo izlein izlein sabırsızlanın
defecteddefected
Üye
Update geliyor.

"South Central Upgrade Map" adıyla ücretsiz olarak dağıtılacak ve şu anki haritanın 3/1'i büyüklüğünde yeni bir bölge eklenecek.
Los Angeles'taki belli başlı yerleri içerecek (Exposition Park, the USC campus, Shrine Auditorium, Crenshaw Plaza, and the L.A. Memorial Coliseum, 105 Freeway)

Bunun dışında şehri indirdikten sonra "South Central Content Pack" adı altında ücretli ve yeni araçlar, yarışlar, müzikler içeren bir pakette olacak. new character competitions, races, cars and music available in a single complete package. Araç listesi açıklanmadı fakat motorsiklet ve arabaların yanısıra SUV'ler de oyuna eklenecek 
discussioncontroller