Midnight Club: Los Angeles
Pinky_DemonPinky_Demon
Üye
Eklentiyi merakla bekliyorum 800 points olur herhelde.
Marquez
Üye
Pinky_Demon, ücretsiz olacakmış =)

defected dedi:

Update geliyor.

"South Central Upgrade Map" adıyla ücretsiz olarak dağıtılacak ve şu anki haritanın 3/1'i büyüklüğünde yeni bir bölge eklenecek.
Los Angeles'taki belli başlı yerleri içerecek (Exposition Park, the USC campus, Shrine Auditorium, Crenshaw Plaza, and the L.A. Memorial Coliseum, 105 Freeway)

Bunun dışında şehri indirdikten sonra "South Central Content Pack" adı altında ücretli ve yeni araçlar, yarışlar, müzikler içeren bir pakette olacak. new character competitions, races, cars and music available in a single complete package. Araç listesi açıklanmadı fakat motorsiklet ve arabaların yanısıra SUV'ler de oyuna eklenecek 

defecteddefected
Üye
image

image

image

image

image

image
peace
Üye
Konuyu hortlatıcam ama dün oyunu aldım gerçektende süper bir arcede olmuş.
Uzun süre oynayacağım kesin. Hız hissi süper, koppit kamerası güzel aktarılmış, grafiklerde güzel e daha ne olsun.
Birde şu South Central Upgrade Map ile ilgili bir sorum var.
Dün onuda indirdim. Benim oyun 2. bölge ve paketide US hesabından indirdim yükledim oyuna girdim ama yeni bir yer göremedim? UK'denmi indirmem lazımdı paketi? Yardım..
defecteddefected
Üye
hâlâ bunu üzerine arcade yarış oyunu çıkmadı

çıkmazda herhalde

ben azıcık otoban'a çıkıp makas atayım
defecteddefected
Üye
peace dedi:

Konuyu hortlatıcam ama dün oyunu aldım gerçektende süper bir arcede olmuş.
Uzun süre oynayacağım kesin. Hız hissi süper, koppit kamerası güzel aktarılmış, grafiklerde güzel e daha ne olsun.
Birde şu South Central Upgrade Map ile ilgili bir sorum var.
Dün onuda indirdim. Benim oyun 2. bölge ve paketide US hesabından indirdim yükledim oyuna girdim ama yeni bir yer göremedim? UK'denmi indirmem lazımdı paketi? Yardım..

evet UK'den indirmen lazım. 4 sene önce sormuşsun ama olsun :D

Beğenenler: peace

Yawlakoz53
Üye
Arkadaşlar oyun nasi bir pyun oyun alacagım çok emin değilim yardımcı olursanız sevinirim.... PS3
Cloud_StrifeCloud_Strife
Üye
Kesinlikle almalısın, çok eğlenceli, kokpit modu da mevcut. Ben neden halâ devamının gelmediğini çözemedim, ortalıkda tırt ötesi yarış oyunları varken çok ekmek yerdi Rockstar bunun yenisinden.
defecteddefected
Üye
Rezalet Need For Speed'in sadece isminin altında eziliyor oyun resmen. Yazık yemin ediyorum.

Beğenenler: Taxman

defecteddefected
Üye
Rockstar Games'in diğer serilerinin yanında pek de yukarıya oynayamayan serisi Midnight Club'ın adını en son 2008 yılında görmüştük. Midnight Club: Los Angeles'tan sonra serinin adını pek fazla duyamasak da, Take Two cephesinden yeni bir haber geldi.

Alınan bilgilere göre Rockstar Games'in üst firması Take Two, Midnight Club isminin kullanım haklarını yeniledi. Take Two'nun yaptığı yenileme işlemi, 25 Haziran tarihinde gerçekleştirildi. Bu yenileme işlemi ne için yapıldı tam olarak bilemesek de, son dönemde Rockstar cephesinde görülen iş ilanlarından sonra bir duyuru görebiliriz gibi duruyor. bsc
discussioncontroller