PSP - Oynanmaya değer oyunlar
cocoldplay3
Üye
PSP'nin oynanmaya değer oyunlarına psx oyunlarınıda eklersek herhalde oyun sayısı olarak 2 katına çıkar bu liste:

Final Fantasy 1-2-3-4-5-6-7-8-9
Fear Effect
Vagrant Story
Resident Evil 1-2-3
Ogre Battle
Alura
Parasite Eve 1-2 (bu iki oyunu daha oynamadım parasite eve'in psp versiyonu çıkınca hepsine sırayla dalcam:)
Gran Turismo 2
Chrono Chross (bence türünün en iyisi hala)
Chrono Trigger
Dino Crisis
Metal Gear 1
Castlevania Symphony Of The Night
Xenogears
Suikoden II (yok böyle bir oyun)
Grandia 1
Misafir
FF 1-2-3-4-5-6 PSX?
O NES ve SNES olmasın?

Edit:1 ve 2 Origins diye çıkmış.
Edit2:5 ve 6 Anthology diye çıkmış.4+Chrono Trigger, Chronicles diye çıkmış.PSX'e çıkmayan sadece 3 var.O da batıya çıkmamış.Yuh Square.
cocoldplay3
Üye
3 te var merak etme biraz araştırırsan bulursun^^
thegmnkthegmnk
Üye
3000 kırılmıyormuş. Doğru mu bu?
emreslayer
Üye
yok, kırılıyor ama geçici firmware var.
cocoldplay3
Üye
Bence ağustos ve eylül ayı psp'nin ayı oldu arkadaş, bir ayda bu kadar hit oyunmu çıkar lan?!! Huzurlarınızda: UFC Undisputed 2010.
Lightwave
Üye
Brock Lesnar! İyiki uyumamışım, hemen ediniyorum oyunu. ^^
cocoldplay3
Üye
Lightwave dedi:

Brock Lesnar! İyiki uyumamışım, hemen ediniyorum oyunu. ^^

Oha o şey insanmı?:)
sawwormsawworm
Üye

Suikoden II (yok böyle bir oyun)

dedin de, ilk ve ikinci oyunu indiresim geldi :D, yüzlerce saat oynadığım halde halen oynayasım geliyor, Victor & Flik <3, 108 Stars of Destiny aşkı <3, Psp'ye çıkartsalarmış ya ._."
Cloud_StrifeCloud_Strife
Üye
@SİNİRMANGA

KH: BBS, hikâyenin başını konu alıyor, yani en mantıklısı önce BBS'yi oynamak, ne derece mundar olacağımı merak ediyorum, başladık oyuna, ve tahmin ettiğim üzere fena hâlde sardı, abimle de wi-fi den arada takılıyoruz on numara oluyor. :D Multiplayer'i de deneyin kesinlikle, ziyan olmasın, "versus" modu Dissidia'dan güzel diyeceğim utanmasam. (yok yav o kadar da değil)
discussioncontroller