PSP - Oynanmaya değer oyunlar
Lightwave
Üye
Brock Lesnar'dan bahsediyorsan, insan olduğunu düşünmüyorum. Tabi bunu düşünmemde WWE zamanında Bigshow'a yaptığı haraketler, WWE tarafından yapılan belgeseli ve UFC maçları etli oldu. Zaten UFC Heavyweight kemeri şuan kendisinde. :F
cocoldplay3
Üye
sawworm dedi:

dedin de, ilk ve ikinci oyunu indiresim geldi :D, yüzlerce saat oynadığım halde halen oynayasım geliyor, Victor & Flik <3, 108 Stars of Destiny aşkı <3, Psp'ye çıkartsalarmış ya ._."<br />

Suikoden serisi efsanedir hocam dediğin gibi. Bu arada yukarıda saydığım psx oyunlarının hepsini psp de oynabilirsiniz. Hatta diablo 1'i bile.
HolybolyHolyboly
Üye
Silent Hill güzeldi,bide Dungeon explorer.
Lightwave
Üye
Silent Hill'e ısınamadım ben. Oyunu açmak hiç gelmiyor içimden. :(
goo_khangoo_khan
Üye
Silent Hill dediğiniz Origins ise çok sevmiştim ben o oyunu. Grafikleri falan da çok iyi gelmişti gözüme, özellikle ışıklar gölgeler falan.
emreslayer
Üye
Origins çok iyiydi. Daha serbest bir oynanışı vardı. Shattered Memories'de daha farklı şeyler denendiği için hoştu, ama aynı serbestliği bunda hissedememiştim.
Lightwave
Üye
The Lord of the Rings: Aragorn's Quest çıkmış. Ama yarın edinirim oyunu, şuan üşengeç anımdayım. :D
Jedi Panelvan
Üye
Legal diyosun bi de =p
Lightwave
Üye

Legal diyosun bi de =p

İllegal. :D
EBvulves
Üye
Altı çizili yere tıkladım bu konu çıktı
[img width=572 height=202]http://img215.imageshack.us/img215/6448/oyungezeronlineoyungeze.png[/img]
discussioncontroller