PSP - Oynanmaya değer oyunlar
SİNİRMANGASİNİRMANGA
Üye
Nippon Ichi = Kalite demek direkt olarak.

Prinny 2 ile beraber edineyim bunları da
FeylingFeyling
Üye
Nippon Ichi = Bitirmesi kan ve ter isteyen oyunlar demek. Ya seversin ya nefret edersin demek. Hala Prinny'de 3. bölümdeyim demek :(
SİNİRMANGASİNİRMANGA
Üye
Ehehe, beceremiyorum demiyorsun :P

Şaka maka ben de hala bitiremedim Prinny'yi.Son bölümü hep sıkılıp kapatıyorum :D
FeylingFeyling
Üye
Evet beceremiyorum. Penguen dediğin biraz kanat çırpar, zıpladıktan sonra yön değiştiremiyorum da ne demek. Ayrıca base'de iki kristal küreyi bulamadım. koca oyunda nerede bunlar şimdi? Hayır seslendirmesi, müzikleri, esprileri güzel olmasa da, sallayın oynamayın diyebilsem! :P
SİNİRMANGASİNİRMANGA
Üye
Ys7 baya oyalar seni
Cloud_StrifeCloud_Strife
Üye
Monster Hunter Unite oynayın, gerekirse en az iki kişiyle, sonra bana dua edeceksiniz. Gerçi 3. oyun geliyor ama siz ısınmaya başlayın, oyun zordur.

Şu White Knight ingilizce gelse çok güzel olacak ama umutsuz vaka, daha hâlâ 2. oyunu PS3'e bekliyoruz...
stabilostabilo
Üye

Hort ?

Hehehe Valkyria Chronicles 2 ve Persona 3`ü bitirdim sizden güzel önerileri bekliyorum çünkü önceki sayfadaki çoğu oyunu denedim.

Şuan Ys7 iniyor ayrıca ona da şimdi bakacağım.

Valkyrie Profile: Lenneth de güzeldir, dene.

Not: Half Minute Hero oynamayan kalmasın yahu, ne kadar tatlı bir oyundur bu. <3 Princess hikayesini bitirdikten sonra yarım bırakmıştım, şimdi devam ediyorum. =)<br />
Ansayfadaki listeyi elbet güncelliycem ayrıca. =/ Hala yapamadım.
SİNİRMANGASİNİRMANGA
Üye
Kingdom Hearts Birth by Sleep dehşet bir oyun.

Ayrıca serinin diğer oyunlarından başlamana gerek yok, zaten onların öncesi bu.
FeylingFeyling
Üye
Yine de Roxax'a (Roxxas ? Neydi bu?) aşinalık kazanması için 2. oyuna bir bakmalı. (PS2'de KH'ların hiç birini oynamayıp DS'deki muhteşem versiyona berbat diyenleri de kınıyorum buradan. O oyun sizin olduğundan hiç haberiniz olmayan boşlukları mis gibi bir finalle kapatmak için yapıldı.)

Hazır elinizin altında PSP varken, GBA'e çıkmış Chains of Memories'i de emüle edebilirsiniz ki o da KH2'ye giriş niteliği taşır. Güzel seri vesselam.
Zer0
Üye
Ouw, katiyen önermiyorum BbS'nin direk oynanmasını. Hayır tamam, oyun gidiyor, asla eski oyunları oynamadığınızı hissetmiyorsunuz - ama olay da burada, eski oyunları oynadığınız için anlayacağınız, hoşunuza gidecek sahneler bu sefer anlamsız bir şekilde geçip gidiyor sizin için.

Serinin ağır bir fanı olarak söylerim ki imkanınız varsa KH1'den başlayın, hakikaten değiyor.

358/2 Days ve Re:coded açıkcası güzel oyunlar olsa da aynı şeyi tekrar ediyor olmaları yüzünden sıkıyor biraz olayı orada bence.
discussioncontroller