PSP - Oynanmaya değer oyunlar
Misafir
Her ne kadar PSP sahibi olmasamdı yazmadan edemiyeceğim :P
Feyling dedi:

BlazBlue Calamity Trigger Portable oynayın naaan! :(

Lightwave
Üye

Her ne kadar PSP sahibi olmasamdı yazmadan edemiyeceğim :P

Guilty Gear daha iyi be usta. :)
Misafir
Lightwave dedi:

Üşengeç olmasam GG'ye de bakacağım.
Ama bildiğim tek bir şey söyleyebilirim Astral Finish > Instant kill
FeylingFeyling
Üye
Lightwave dedi:

Guilty Gear'ı sevsem de PSP'deki versiyonlarının grafiklerinde beni kıl eden bişey var. Kendimi flash oyun oynuyormuş gibi hissettiren...
Lightwave
Üye
Feyling dedi:

Guilty Gear'ı sevsem de PSP'deki versiyonlarının grafiklerinde beni kıl eden bişey var. Kendimi flash oyun oynuyormuş gibi hissettiren...

PC ve arcade makinasında bu oyunu oynamış biri olarak grafiklerde fazla bir değişiklik göremedim ben. Ayrıca Bridget'i uzun yıllar dişi zannetmiştim.  :sick:

Ve ayrıca; Buraların kralı, I-NO'nun hastasıyım. :P :p:
SİNİRMANGASİNİRMANGA
Üye
stabilo dedi:

Benim için her türlü Persona > Disgaea, tabii bu Disgaea serisinin de muhteşem bir seri olduğu gerçeğini değiştirmiyor. :)

Buradan bir kez daha hatırlatayım, PSP'deki Persona 3'ü PS2'dekinden daha çok beğendim ben, oynanış o kadar rahatlamış, o kadar basitleşmiş ki bu bütün açıklarını kapatmaya yetiyor. Eğer tereddütte kaldıysanız yeter olm, düşünmeyin daha fazla oynayın şu oyunu. :D

Disgaea 2'nin ortalarına geldim şu sıralar. İlk oyunun farklı bir yeri olacak her zaman ama ikinci oyun da çok kaliteli olmuş. Karakterlere ilk oyundaki kadar ısınamamış olsam da(Flonne lan! :D) mutlu mesut devam etmekteyim oynamaya. :) Ha bir de, ilk Disgaea'daki(Afternoon of Darkness) espri kalitesini şu ana kadar hiçbir PSP oyununda görmediğimi ekleyeyim, sıklıkla yere yatırmayı başardı beni. :)

Hikaye için Disgaea, oyun oynamak için Disgaea 2 oynayacaksın abi :D Şey ama, magichange adında normalde 3. oyunda bulunan bir özellik açılıyor Axel modunu bitirince, ne yap et bitir o modu.O özellik açılınca herhangi bir canavar sınıfı, insan sınıflarının kullanabileceği silahlara dönüşüyor ve özel yetenekler açıyor.Prinny tabancası olan bir Etna mükemmel fikir ;D

Disgaea 3 çıksa keşke pspye, başka ne ister insan :/ Neyse daha bitireceğim düzinelerce oyun var Nippon Ichi'nin.Soul Nomad'in ortalarındayım ki şahane gidiyor, Phantom Brave ve Makai Kingdom da var daha sırada :D Ps2 ne kaliteli alettir yahu :D
Stream
Üye
Persona 3 Portable bu yılın en iyi psp oyunudur (MGS Peace Walker ile)
FeylingFeyling
Üye
Lightwave dedi:

PC ve arcade makinasında bu oyunu oynamış biri olarak grafiklerde fazla bir değişiklik göremedim ben. Ayrıca Bridget'i uzun yıllar dişi zannetmiştim.  :sick:

Ve ayrıca; Buraların kralı, I-NO'nun hastasıyım. :P :p:

Ben Dreamcast'te oynamıştım. Bana yavan geldi :( Aman zaten PSP'de dövüş oynayamıyorum, ellerime kramp giriyor  :hmm:
cocoldplay3
Üye
Ys Seven çıkmış. Uzun süredir bekliyordum bu oyunu gameplayine hayran kalmıştım. Hack'n Slash tarzında rol yapma oyunu. Mutlaka indir... oynayın derim:)
Lightwave
Üye
Feyling dedi:

Ben Dreamcast'te oynamıştım. Bana yavan geldi :( Aman zaten PSP'de dövüş oynayamıyorum, ellerime kramp giriyor  :hmm:

Amanın, buna umarım Tekken6 da dahil değildir! Hergün en az 15 dk Tekken 6 oynarım. :)
discussioncontroller