Gül’ün oğlu Harvard’lı oldu
Misafir

Bir mecrayı zayıflatmak için basının abarttığı geyiklere katılamayacağım da, Abdullah Gül'ün açıklamasındaki bug'ın görülmesi lazım. "Benim oğlum olduğunu bilmiyorlar" lafı biraz boş boğazlılıkla yapılmış bir salvo, Harvard'dan bahsediyoruz, sizi doğurtan ebenin oğlunu bile tanıttığınız bir başvuru süreci var o okulun.

ed: ha şimdi düşündüm de cbaddullahgül bu lafı "sınava girerken tanımıyorlardı" diye etmiş olabilir, çarpıtma olabilir yani yine, SAT uluslararası "baba tanımaz" bir süreç zira.
ozandemiroz
Üye
Haber ajansların birinin elinden çıktığı çok belli. Aslında tamamen konu dışına çıkarak burada keşke bir uzman bir muhabir konuyu derinlemesine araştırsa ve süreç hakkında doğru bilgi verebilseydi. Bu şekilde birbirinin aynısı gazeteler ve ajans bültenleri okuyoruz.

Buna ek olarak kabul sürecinde gerçekten herşey araştırılıyor. Birde Harvard gibi herhangi bir kontejana birden fazla kişinin başvurduğu düşünülürse araştırma sürecinin sıkı olacağını görebiliyoruz.

Bu satırları Londra UCL kabul almış ancak astronomik ücretini ödemeyecek biri olarak yazıyorum:(
maelstorm
Üye
yahu bu "harvardda bir türk" haberleri 90ların başında falan bitmedi mi, ne ilk, ne tek, ne de son türk olacak yani. Cumhurbaşkanı kontenjanı meselesi apayrı bir konu da, hani konuşmaya değmez, o kadar özel bir durum değil.
discussioncontroller