World of Warcraft - Genel Tartışma
ElegostElegost
Üye
Benden çıkan fikirle, Monthius'un da teşvikiyle ilk zamanlarda açılmış olması gereken bir konuyu şimdi açıyorum. Konu başlığından belli zaten ne amaçla açıldığı, açıklamaya gerek yok.

Günün haberi zaten 5'e kadar sürecek olan bakım, daha da uzamaz inşallah =P

Storm_Bob
Üye
Öncelikle başlık için teşekkürler Elegost.Bakım şu an için pek umurumda değil çünkü 2 gündür hesabım kapalı :p, hafta sonu açtıracağım. 2 gün önce hesabım kapanana kadar Storm Peaks'de bir hafta boyunca kamp kurmuş Time-Lost Proto Drake bekliyordum.Bir hafta boyunca ne ölüsüne ne dirisine rastladım.Bu güzelim Drake'e sahip olan var mı aranızda yahu? O kadar Add-on kurdum,Macro kullandım, tekrar tekrar tüm haritayı gezdim yinede tüm çabalarım boşa çıktı.
HolybolyHolyboly
Üye
oyunda sadece 1 kere cesediyle karşılaştım oda ilk ve son oldu :D
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Aranızda bu aralar Flame Warden olan varmı ? ben achileri yapınca çok eğlendim valla baya güzel festivalmış :) hem iyi para kazandım,hemde burning blossumlarla set aldım ve şimdi gene biriktiriyim pet alcam :D

alta edit: _ pardon ya evet flame,düzelttim :D
ElegostElegost
Üye
Flame* Warden; valla oyuna ara verince Violet Proto Drake konusunda baya bi' geride kaldım, tüm bu etkinliklerle ilgili achievement'ları atlamadan tamamlamam gerekiyor artık.
Xaciall
Üye
itemler nerde alınıyor
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
"Midsummer Supplier" diye bir kişi bulacaksın her yaz ateşinin yanında,ordan alabilirsin.
Xaciall
Üye
Tamam teşekkürler
Nyse
Üye
Frost lord'u laser chicken olarak tanklamak cok iyi ya, dünde gelmis bi adam "noob druid" "you are tank" diyip duruyor. Zaten 2k dps zor yapiyor bide non-elite'leri tanklarken laf atiyor bana
ElegostElegost
Üye
Kimlere düştü Frigid Frostling ? =) İki gün önce kavuştum kendisine.
Xaciall
Üye
O ne işe yarıyor Elegost?
discussioncontroller