World of Warcraft - Genel Tartışma
TrajengyaTrajengya
Üye
TrajengyaTrajengya
Üye
Bugün aylar süren çabanın ardından Pug'la HC Gul'dan kestim ama achi vermedi. Patch notlarında Achi'nin yeni raid AÇILANA DEK alınabilir olduğu söylenmişti. Alt'larımla pug girmeye çalışırken adamlara ''bakın bu benim mainim bununla kestim'' tarzı bir saçmalık yaşamak istemiyorum. Ticket açtım Progress ss'i alıp açmasına da, GM'lerin bunu düzeltme şansı var mı?

Jedit: Raid Achi'lerini inceledim ''Ahead Of The Curve: Gul'dan/Kilja'eden'' yok. Normal ve Mythic zorluklar var. Wtf
MonthiusMonthius
Üye
Trajengya dedi:

Jedit: Raid Achi'lerini inceledim ''Ahead Of The Curve: Gul'dan/Kilja'eden'' yok. Normal ve Mythic zorluklar var. Wtf

Onlar "secret" achievement çünkü; kazanmadan listede çıkmıyorlar.
DharkanDharkan
Üye

image

Beğenenler: Elagord, Trajengya

Type_TridoronType_Tridoron
Üye
Armies of Legionfall reputation kasmanın daha hızlı bir yolu yok mu ya... 1 haftada anca revered olucam bu gidişle...
JerryJerry
Üye
Sunuculardan sunuculara atlayarak chest ve rare kovalayacaksın, oradan gelen malzemeyle binalara katkı yapınca rep geliyor. Şuursuzca grind gerektiriyor yalnız, boş zamanın çok yoksa hiç bulaşma. 1 hafta iyidir.
SamsonSamson
Üye
Dharkan dedi:

image

Type_TridoronType_Tridoron
Üye
Lan Varimathras... Gidip WotLK serverı bulayım da hıncımı alayım...
JerryJerry
Üye

Beğenenler: Trajengya

fulltimeheadbangerfulltimeheadbanger
Üye
Tuauren ve Draenei lock? Jaina Horde'dan yardım istiyor? Fake olma ihtimali yüksek..
discussioncontroller