World of Warcraft - Genel Tartışma
TrajengyaTrajengya
Üye
Önümüzde ki Çarşamba 19:00'da Blizzard Reveal Eventı varmış. Wow için ne bekliyorsunuz? Benim aklımda ki ihtimaller:7.3 sinematiği,7.4 duyurusu veya yeni expansion duyurusu. Gönlümden geçen:Yeni expansion duyurusu.

NihirusNihirus
Üye
Trajengya dedi:

Önümüzde ki Çarşamba 19:00'da Blizzard Reveal Eventı varmış. Wow için ne bekliyorsunuz? Benim aklımda ki ihtimaller:7.3 sinematiği,7.4 duyurusu veya yeni expansion duyurusu. Gönlümden geçen:Yeni expansion duyurusu.

->Uçmanın tonla göreve/achiye bağlanmaması, Mop'daki ve önceki versiyonlarda olduğu gibi en üst level olan herkesin sorunsuzca 5k civarı bir para ile alabilmesi.

->Casual oynamak isteyen ve sadece pvp yapmak isteyen birinin zaten kısıtlı olan vaktinin çoğunu gear avına gömmek zorunda bırakmamak, geari world questlere(bunları bile yapabilmek için achievement tamamlamak gerekiyor, hangi piç düşündüyse), battleground galibiyetlerine bağlamamak. Kısacası, başarılı olabilmek için onlarca saat yerden x tane at kestanesi toplamak zorunda olmamak.

Ben şahsen bunların olmasını isterdim ama tabii hem legionda, hem de sonraki expde yine aynı şekilde devam edeceklerdir.

Zaten 20 dkda anca gelen bg'lerin bulunduğum server/alan ne halt ise zaten çoğu horde tarafında kaybedildiği için gear da alamıyorum, kazansam bile verdiği dandik 840lvl bir item. Dungeon yine oldukça geç geliyor, orada da 840 item bile bazen düşmüyor.

En son 3-4 sene önce Mop'da ne kadar güzeldi bu sistem halbuki. Rahat bir tempo ile bg yapıp honor toplayıp-kaybetsek bile-, en azından zevk alacak kadar bir gear sahibi olurduk. Her hafta sakin bir tempo ile arena conquest point capini doldurup, rahat rahat Tyrannical eşyaları da tamamladığımı hatırlıyorum, eğlenceliydi, stressizdi. Şu anki hali bana tam bir karın ağrısı geldi. Bitmek bilmeyen görevlerinden, kısıtlamalarından, hantallığından bıkkınlık geldi, aldığımın 2. haftasında hem legionu sildim, hem de üyeliği iptal ettirdim.

Beğenenler: owleyes

owleyesowleyes
Üye
Yav pvp bildiğin ölü. Wpvp, rbg diye bir şey kalmadı. Bir işte casual bgler ve ranked 3v3, 2v2(bu da leş gerçi) var. Katılım oranları aşırı düşük. + olarak yaptıkları bir hıyarlık gear sistemi ile casual pvpcilerin ranked ile olan bağlantılarını kesmeleri. Eskiden işte dediğin gibi conquest cap için millet ranked girmek zorunda kalıyordu, bazısı capledikten sonra bırakır, bazısı devam eder, sonuç olarak pvp kitlesi büyürdü. Şimdi öyle bir şey yok. Salak saçma bir dungeon, raidden gearı çok daha rahat elde edebildiğin için pvp yapman gerekmiyor. Çünkü o pve gearları genelde çok daha yüksek oluyor pvpden gelen geardan. Pvp set bonusu zaten yok oldu gitti. Herifler resmen pvpyi bitirdi.
DharkanDharkan
Üye
Hâlâ wow oynayabilmek alışkanlıktan ibarettir
dodgerdodger
Üye
Pvp Power diye birşey vardı, o da mı gitti?
owleyesowleyes
Üye
Yok yav kalktı onlar. Onun için wpvp yalan oldu ya. Herkes birbirine 2 atıyor. Maksimum 5 saniye falan sürüyor dueller.
dodgerdodger
Üye
jaina hakkında yazılanlar doğru mu?
MonthiusMonthius
Üye
Dharkan dedi:

Hâlâ wow oynayabilmek alışkanlıktan ibarettir

Evet, çünkü sen öyle düşünüyorsan geriye kalan milyonlarca oyuncu da kesinlikle sadece alışkanlıktan oynuyor olsa gerek oyunu. "Ben bıraktığım gün WoW bitmiştir" de istersen bir de. :)

dodger dedi:

jaina hakkında yazılanlar doğru mu?

Neyi kastediyorsun bu noktada tam olarak bilemiyorum ama Dreadlord değil. Kesin bilgi. :P Bizzat Ion'dan onay aldık röportaj sırasında. :D

DharkanDharkan
Üye
6 gün gecikmeli gelmişsin : D
MonthiusMonthius
Üye
Dharkan dedi:

6 gün gecikmeli gelmişsin : D

Gamescom'daydım, anca döndüm. :P

Beğenenler: Dharkan

discussioncontroller