World of Warcraft - Genel Tartışma
DharkanDharkan
Üye
Oyun tam da tahmin ettiğim gibi bitiyormuş. Yolun açık olsun Ilidan, tekrar görüşmek üzere
JerryJerry
Üye
Bitmiyor yav, 7.3'ün ilk quest'i bu.

Bitişi şöyle;

Spoiler:
Video'su 7.3.5 gelene kadar ortaya çıkmaz ama Sargeras'a gardiyanlık yapmak için Antorus'da kalacak. Kendini feda ediyor.

İyilik vs kötülük diye artık baygınlık geçirten bir konu yerine iki eşit gücün mutlak güç kavgasını işleyecekler gibi hava oluştu. Blizzard'dan hiç beklemediğim için hoşuma gitti.
DharkanDharkan
Üye
Ben de onu kastettim zaten. Spoiler olmasın diye yazmadım.
JerryJerry
Üye
Yolun açık olsun deyince farklı algıladım (:
Seifer AlmasySeifer Almasy
Üye
hala bu İllidan'dan ne istiyorlar? Her yama videosunda olsa büyük çoğunluğun hoşuna gider.
JerryJerry
Üye

3 parçadan oluşuyor. Oyuna yediremedikleri lore'u böyle veya kitaplarla yayınlamaları hoşuma gitmiyor ama olan olmuş. Oyun içerisinde görsek daha etkili olurdu.
JerryJerry
Üye
Spoiler'ın tillahı var;

Spoiler:
Raid sonrasında kılıcı Silithus'ta görebilirsiniz
cank92
Üye
Hala oynamaya devam edenler gidişattan memnun mu? En son MoP oynamış biri olarak geri dönmeyi düşünüyorum. Genel olarak oynun gidişatı nasıl?

Lore'dan soğudum açıkçası. MoP'un sonu ve WoD'un başı baya zorlama gelmişti. Legion ve BfA hakkında ne düşünüyor lore'u takip edenler?

Bir de oyuncu profili ne durumda şu an? MoP döneminde ciddi bir rahatsızlığım vardı oyuncu kalitesinden. Bırakma sebeplerimden biri de oydu hatta.
SamsonSamson
Üye
Wow mu kaldı amuq
discussioncontroller