K. Günlükleri - Ölüm Kulübü [RP Dışı - Oda Seçimi Salı, Gün Sonu Çarşamba 22.30]
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
Amenquiver
Mod
Katil değilim ki :)
Xaciall
Üye
3 kişi mi kaldık?
bodo
Üye
4 kişi devam ediyor, tabii isterseniz. Fakat oyun umduğum gibi ilerlemedi açıkçası. Yaz olmasından mı oldu, oyuncuların ilgisizliğinden mi ceya kurtadam oyununun temellerine mi uymadı yeni eklediğimiz kurallar, bilmiyorum. Kurtadam oyunu olabildğine basit mi olmalı diyorum Audio'nun bundan önceki oyununun son hali de aynı ilgisizlikten nasibini aldı. Sonuç olarak hayal kırıklığı oldu sanırım herkes adına.
Amenquiver
Mod
Benim Audio ilen atışmama da tek kelime katkı yapan olmadı pek , bitirsek mi napsak.
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
Amenquiver
Mod
Oyunun temeli çok güzel olsa da taraflar konusu bariz tekrar düşünülmeli. Hayatta kalan kişi kazanacaksa kurtadam olmanın da bir mantığı yok.
bodo
Üye
Evet, sanırım oyuncular arası iletişim olmadı pek, tabii bu da zorlaştırır rpyi. Amen kurtuldu linçten. Stabilo ise iki farklı tarafın ortak hedefi oldu diyelim.
Xaciall
Üye
Abi valla herkesten özür diliyorum başta oyunu yönetenlerden. Ya rp sayfasına giriyorum rp yazmak için, bir anda tüm istek gidiyor içimden rp ile ilgili. Bu sıralar tüm oyunlarda öyle oldu girip bi yarım saat oynayıp bırakıyorum. Bi tuhaflık var bende yoksa gerçekten yapardım rpmi(ki yapacağıma inanarak girdim oyuna). Tekrar herkesten özür diliyorum :(
sonâdorsonâdor
Üye

Oyunun temeli çok güzel olsa da taraflar konusu bariz tekrar düşünülmeli. Hayatta kalan kişi kazanacaksa kurtadam olmanın da bir mantığı yok.

Tek kişi kazancaktı. Kurtadam, sivil ve diğer özel roller zaten geçici idi. Son üçlüye gelindiğinde bu rollerin hiçbir anlamı kalmayacaktı. Hani, yolculukta çeşitliliğe hizmet eden şeylerdi bu oyunda roller.

Ama tabii bir halta yaramadı nihayetinde.
discussioncontroller