K. Günlükleri - Ölüm Kulübü [RP Dışı - Oda Seçimi Salı, Gün Sonu Çarşamba 22.30]
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
Amenquiver
Mod
Cidden güzelmiş sistem lakin çok menopoz bir döneme denk geldi sanırım oyun.

Audio'nun katil olduğu ne zaman açıklanacak :)
sonâdorsonâdor
Üye
Amen hain,
Audio avcı,
Corax (ki bana göre en iyi, en sinsi oynayanlardan bir tanesiydi) kurtadam,
Xaciall ise sivildi.
Amenquiver
Mod
Audioyu götüremedim yanımda yahu , gerçi oyunda kimse kalmamıştı zaten boşa dalavere yaptık :)

Ayrıca Corax'ın benimle iletişime geçmemesi de ayrı bir olaydı , anlam veremedim.
sonâdorsonâdor
Üye

Audioyu götüremedim yanımda yahu , gerçi oyunda kimse kalmamıştı zaten boşa dalavere yaptık :)

Ayrıca Corax'ın benimle iletişime geçmemesi de ayrı bir olaydı , anlam veremedim.

Başta söylemedik Corax'a senin hain olduğunu. Monti öldükten sonra söyledik ki bir şey kalmadı zaten ondan sonra da.
CoraxCorax
Üye

Tüh ya, Stabilo paramparça oldu yani :D

O zaman 4 kişi kaldık gerçekten.

Amenquiver
Audiodragon
Corax
Xaciall

Oh, süper. Yalnız eğer Corax katilse oyunu hep geç vermesi etik değil, belirtmeden edemeyeceğim, hatta çoktan oyundan çıkmalıydı.

haklısın, sürekli geç kalıyorum, kurallara göre çoktan çıkarılmalıydım oyundan ama sanırım yöneticiler ilk oyunum için biraz müsamaha gösteriyorlar bana. teşekkür ediyorum burdan onlara.

Etik olup olmadığına gelince, kendimi senin yerine koyunca haklı olduğunu görüyorum. Ama sende kendini benim yerime koymaya çalış. 2. bir işe başladım(günlük toplam çalışma saatim 18 saat oldu) bununla beraber Vampire: The Masquerade karakterimin hikayesini yazıyorum, hani argoda derler ya, beyin bilmemnesi geçiriyorum diye, aynen öyle benim vaziyet.
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
Amenquiver
Mod
sonâdor dedi:

Başta söylemedik Corax'a senin hain olduğunu. Monti öldükten sonra söyledik ki bir şey kalmadı zaten ondan sonra da.

Yok ben pm atmıştım da ondan bahsettim.
CoraxCorax
Üye

Yok ben pm atmıştım da ondan bahsettim.

Evet demin baktım dün yollamışsın bir özel mesaj. Özel mesaj ikaz şeysinin yanıp sönmemesi ayrı bir gariplik.
Amenquiver
Mod
Hakkını tam anlamıyla veremesek de emeği geçen herkese teşekkürler. Ben kişisel misyonumu tamamlayıp oyun sonuna kadar hayatta kalmayı becerdim :)
discussioncontroller