Pitbull Meselesi
oropheroropher
Üye
o değil de bence iğrenç köpekler..
bakınca bile midem bulanıyor..
eğer tanrı varsa bu yaratığı yaratırken muhtemelen sarhoştu..

alta edit: o halde bu yaratığı üreten zihniyete sahip insanları yaratırken sarhoş olması lazım..
RelentlessRelentless
Üye
Pitbull tanrı yaratımı değil doğrudan yani bildiğim kadarıyla.
Bir kaç köpeğin kırması ve çeşit çeşit de pitbull var, kısacası insan yaratımı.
AgnusDei
Üye


Pitbull tanrı yaratımı değil doğrudan yani bildiğim kadarıyla.
Bir kaç köpeğin kırması ve çeşit çeşit de pitbull var, kısacası insan yaratımı.Bildiğim kadarıyla evet, pittbull lar insan yapımı hayvanlar. Birkaç köpeğin karıştırılması ile tür tür bunlar, hatta yanlış bilmiyorsam soyismi pitbull olan bir Alman tarafından ilk üretiliyor, o yüzden bu köpeklere pitbull deniyor. O yüzden orofher, sarhoş olması pek muhtemel :D
Cathodic
Üye
Hükümet basit bir kararı bile eline yüzüne bulaştırdı bunu bile beceremediler işin özeti bu bence...
HeRoEsHeRoEs
Üye
Evet pitbull dogadan çıkma bi cins degil israilli bilim adamları yapmış kimbilir neyle neyi çiftleştirdiler :D Ya aslında zararlı köpekler degiller çok bulundum pitbull larla en basitinden arkın var gidiyoruz sviyoruz falan kedi gibi köpek ama çocuk bi tetikliyo köpegi aslan gibi oluyo oda ayrı bi mesele.. tamamen sahibine baglı bi köpek.
tasslehoff burrfoot
Üye
Şimdi hayvan severler hayvan hakları diyip pitbull'ların kısırlaştırılmasına bile karşı çıkıyor. Ancak doğal bir tür olmadığı için neslinin tükenmesi bence o kadar da acımasız bir durum değil. Dünya bir şey kaybetmez bundan.
HeRoEsHeRoEs
Üye
Öyle ama iyi egitildiginde inan uysal köpekler müthiş bi tür.. Gider seversin oynarsın falan ama sahibi sana karşı bi kışkırttıgında paramparça yapar seni öyle bi köpek.
tasslehoff burrfoot
Üye
Evet her yerde bu söyleniyor, iş sahipte bitiyor ancak her isteyenin bu köpeği alabildiği bir ülkede yaşıyoruz ne yazık ki.
HeRoEsHeRoEs
Üye
Öyle ama kimligi oluyor zaten.. Ki.. sahipleride rahat durmuyo açıkcası...
Cathodic
Üye


Şimdi hayvan severler hayvan hakları diyip pitbull'ların kısırlaştırılmasına bile karşı çıkıyor. Ancak doğal bir tür olmadığı için neslinin tükenmesi bence o kadar da acımasız bir durum değil. Dünya bir şey kaybetmez bundan.amma gaddarmışsın sende ya :)
Heroes'in dedikleri doğru acayip uysallar hatta ben bir kaç haftadır Ankara Dikmen Vadisinde 4 aylık Kurt köpeğimi gezdirirken bir pitbulla kanka olduk bir kaç haftada.üstüne bile oturmuşluğum var o derece aşırı tahrik etmediğin sürece problem yok birde bütün köpekler sahibinin psikolojisini alır ve yansıtır.
discussioncontroller