OGZ Tenis Kulübü
Amenquiver
Mod
Çok üzdün be Roger, çok...

Neyse rakiplerini de 33 yaşında izleyeceğiz.
BenjaminBenjamin
Üye

Beğenenler: Shani

kurtkapankurtkapan
Üye
çağla büyükakçay istanbul kadınlar teklide şampiyon oldu

sanıyorum türk tenis tarihinin en büyük başarısı

bitmeyecek sandım ulan ne maçtı
Amenquiver
Mod
Vura vura aldı, iyi de para kazandırdı, helal olsun.
kurtkapankurtkapan
Üye
118ten 82ye çıktı. sanıyorum ilk 100e giren ilk türk

vur çağla vur

image
hebelehoohebelehoo
Üye
Ulan ne maç oldu be. Helal olsun Muguruza. Muhteşem oynadı.

Kadın tenisine inancım tazelendi resmen.
Amenquiver
Mod
18 yaşından beri bahis alırım Mugu'ya. Kadınlarda geleceği en parlak tenisçi ama birkaç yıla normal ilk 10 oyuncusu olur. WTA'da Serena'dan sonra kimse arka arkaya 2 kupa kaldıramaz bence. Erkeklerde de o dönem geliyor, iki tarafta da çöküş var.

Örnekler Halep, Genie, Ivanovic
hebelehoohebelehoo
Üye
Erkeklerde Zverev'den umutluyum şahsen. Bir de Thiem çıktı şimdi. Gerçi Djokovic'le Murray o kadar yaşlı değil, bir süre daha götürür onlar.
Amenquiver
Mod
Yeni jenerasyonda ATP'de Raonic (biraz kıdemli ama), Kyrgios, Thiem, Zverev, Coric, Chung, Ymer gibi isimler var ama Thiem hariç kimsede şampiyon kumaşı yok. En parlak gelecek yine Thiem'in gibi görünüyor. Onun dışında Rao slam kaldırır kesin şu anki büyükler emekli olduğunda.
hebelehoohebelehoo
Üye
Sharapova 2 yıl ceza almış.

http://www.usatoday.com/story/sports/tennis/2016/06/08/maria-sharapova-comeback-two-year-ban/85600704/?hootPostID=e1c38633a025494933754f3d84a80a18

“To me, her declaration forms would be huge in her innocence and intent,” Davenport wrote in an email. “As a former player who has filled out those forms many times, it clearly asks for everything that you put in your body, from Advil to vitamins to birth control to you name it. The fact that she never once wrote it down even though she tested positive multiple times in 2015 and twice in 2016 is very incriminating to me.”Bunu okuduktan sonra 2 yılla torpil geçmişler diye düşünmemek elde değil. Ömür boyu ceza alması lazımdı. Bir de pişkin pişkin karşılık vermiş.

Bir de şu var: https://twitter.com/inanozdemir/status/740589875162943489

Bunun daha da arkası gelebilir, özellikle erkek tenisçilerin hep birden fiziksel olarak seviye atlaması tesadüf gibi gelmiyor artık.
discussioncontroller