Avrupa Basketbolu
rubyredrubyred
Üye
udoh niye gitti yav. hoffff.
hebelehoohebelehoo
Üye
Melli'yi bile aldınız daha ne istiyorsunuz insafsızlar.
rubyredrubyred
Üye
bile ne yav ?
takımın %60ı diyebileceğimiz udoh bogdan ikilisi gitti.
melli gelse ne yazar. avrupada savunamayacağı oyuncu olmayan tek 5 numarayı kaybettik. öyle düz iyi 5 numara kaybetmedik.
hebelehoohebelehoo
Üye
Melli farklı tipte olsa da Udoh ayarında bir topçu. Bogdanovic'in gideceği de ta sezon başından belliydi.

Artı Sinan Güler de geldi bu da çok aşırı iyi transfer. Daha çok zaman var, Fenerde bu para ve başarı varken yine acayip oyuncular gelecektir. Udoh tamam baya salladı ortalığı ama benzersiz bir oyuncu da değil.
rubyredrubyred
Üye
udoh ayarında derken kalite olarak mı yoksa avrupa'nın taçsız en iyi savunmacısı olarak mı söylüyorsun ? eğer ikincisiyse alakası yok. tam 5 olmasa da savunma olarak udoh'un açığını kapatamasa da bizim savunma direnç seviyemizi sağlayacak adam singleton ki ayrılabilir diyorlar şu sıra.

evet sinan çok iyi oldu zaten geçen seneden beri istiyorum. tam bir pro ve bize o tarz adam lazımdı rotasyon için. bobby'i tr de dinlendirip sinan sloukas yapabiliriz.

gherardini amerikadaymış ve uzun transferi oradan gelecek kesin olarak, öyle görünüyor. 2 numara içinde anlaştık dedi ozan balaban ki bu da sanırım guduriç. guduriç ve bir 5 numara ile geçen seneye göre baya geri gideriz. 5 numara için kim gelir bilmiyorum ama guduriç'in yanına wanamaker falan olursa organizasyon konusunda sıkıntı çekmeyiz savunmayı da obra bir şekilde çözer gibi duruyor.

ama yalan mı para da olsa bir anda allak bullak olduk. tek şey var o da ;

in obra we trust.
hebelehoohebelehoo
Üye
Kalite olarak Udoh ayarında ama tabi ki onun kadar savunmacı değil. Hücumda Fener'in baya bir eksiğini kapatmış oldu, bu yeter zaten şimdilik.
rubyredrubyred
Üye
evet şutör olarak gerçekten başarılı ve pas dağıtımı adam görme açısından da iyi ama ben hiç bir zaman bogi varken ki hücum efektifliğini yakalayamayacağımızı düşünüyorum kim gelirse gelsin. bogi sakatken rezalet hücum ediyorduk edemiyorduk diyelim hatta.
jameskrauff
Üye
Çalışmak Skor Express. Tüm maçların istatistiklerini gerçek zamanlı olarak izleyebilirsiniz.
BenjaminBenjamin
Üye
3. Finaaaalllll

rubyredrubyred
Üye
The Mamba Mentality
discussioncontroller