En son ne oynadınız? Kısaca yorumunuz. Puanınız?
frukomanfrukoman
Üye
Adı üstünde en son oynadığınız oyunu değerlendireceksiniz bu başlıkta.
Hakkında kısa bir yorum yazacak ve puanınızı yazacaksınız.
Başlığa girenler puanınızı ve notunuzu eleştirebilecek ve böylece herkesin olaya hakim olması sağlanacak.
Karışık şekilde herkes en son oynadığı oyunu yazacak.

Benden başlasın konu:
Resident Evil 5:
Eski oyunlardaki korkutuculuk gitmiş sadece aksiyon hakim oyuna. Oynanıştada sorunlar var. Ama sunum ve grafikler oyunu kurtarıyor, oyun eğlendiriyor. Puan: 8.7

Sizde bunun gibi yazabilirsiniz  ;)
bodo
Üye
King's Bounty: Armored Princess
  Oyun türü olarak strateji-rpg kırması diyebilirim. Heroes serisini sevenler bu oyunu da sevecektir. Ben bu konuda çok bilgili değilim ama sanırım Heroes serisiyle en büyük farkı kalemizin olmaması ve ana haritada tur işleyişinin olmaması. Diğer özelliklerine bakarsak grafikler biraz ortalama, müzikler enfes ve oynanabilirlik çok iyi. Savaşlar çok uzun sürüyor ve özellikle zor savaşlarda bir ıska, crit veya tam yerine denk gelmiş bir büyü bütün gidişatı değiştiriyor. Detaylarla uğraşmayı seviyorsanız savaşlar muhteşem geçecek.
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
Brothers in Arms: Hell's Highway
Daha önce hiç BiA oynamamıştım. Alırken "Acaba diğer 2. Dünya Savaşı oyunlarından farkı ne?" diye düşünüyordum. Oyunu açtığımda ise bu sorumun cevabını daha ilk bölümlerde aldım. Çoğu 2. Dünya Savaşı FPSsinin aksine, BiA bol miktarda taktik içeriyor. Tek başınıza Rambo misali değil, bir takım hâlinde dolaşıyorsunuz ve yanınızdakilere gerçekten ihtiyacınız oluyor. Hikayesi, grafikleri, oynanışı ve sunumuyla en sevdiğim 2. Dünya Savaşı FPSleri listesinde 3. sıraya geçti.

Puanım: 9.5

Spoiler:
En sevdiğim ilk iki 2. Dünya Savaşı FPSsi Medal of Honor: Allied Assault ve Call of Duty 2'dir.
Stream
Üye
Mafia 2:
9.0
Bölümleri ve hikayesinin ,çatışmaların çok eğlenceli olmasına rağmen şehirde yapılacak hiç bir şey yok ve sonlara doğru herşey bir anda gerçeklişiyor.
Harika oyun.Oynamak lazım
comansnala
Üye
THE DARK EYE : DRAKENSANG
Dragon Age Origins'de bulamadığım rol yapma hissiyatını ve eski CRPG'lerindeki tadı (nasıl bir tatsa artık o)verdi bana bu minik oyun.O kadar linear gitmesine rağmen serbestlik duygusu vermesi de cabası. DAO'deki gibi (bir türlü sevemedim o oyunu) karıya kıza akma hissiyatına sahip olmasa da başka biryerde olduğum hissini uzun süredir ilk defa bu kadar yoğun hissetim.Ya da bilmiyorum ben alman rpg'lerini seviyorumdur.

Ay pardon not vermeyi unutmuşum 8.5 (gönüllerin 10'u)
neRon
Üye
Worms Armageddon 10/10. Rheostatla oynadık. Renkler atariden fırlamış gibi gözükse de(vistada sorunlu) çok zevkliydi.^^
EytciEytci
Üye
Mafia 2, bitirdim oyunu. Sonu çok açık olmuş kim nerede ne yapacak falan diye düşünüyoruz, bence 3. oyunu çok gecikmeden gelecektir. :)
frukomanfrukoman
Üye
Just Cause 2:
Kocaman haritası, devasa silah geliştirme ve araç yelpazesi var. Grafikleri muhteşem ve detay seviyesi yüksek fakat çatışmalarda yapacak fazla şey olmuyor, oynanış ve karakter kötü. Hikaye çok iyi değil. Fakat eğlendiriyor. Zevk için oynanırsa çok iyi gelebilir.
canuyma
Üye
Battlefield Bad Company 2

Direk +lar ve -ler

+Grafik
+Atmosfer
+Hikaye
+Aşırı fizik(yani bu fiziği bi Adriana Lima bide Bad Company 2 de gördüm :)
+Sesler
-Neredeyse hiç siper alamıyorsunuz.
-Eğilince kafamız gözüküyor ve Headshoot :)
-Bir insan nasıl hem tank kullanır hemde ateş eder :S :)

Score:9.0
interceptor
Üye
worms reloaded
artı:bildigimiz worms
eksi:birkaç bug
not :9.9
frukomanfrukoman
Üye
neRon dedi:

Worms Armageddon 10/10. Rheostatla oynadık. Renkler atariden fırlamış gibi gözükse de(vistada sorunlu) çok zevkliydi.^^

Ben de geçen arkadaşla oynadım harika ya günümüzde bile müthiş eğlendiriyor.  ;D Conviction'dan alamadığım zevki aldım  ;)
discussioncontroller