Oyungezer Ofisini Nasıl Ziyaret Edebiliriz? [Krokili Anlatım]
gaul
Üye
[img width=150 height=124]http://img204.imageshack.us/img204/739/oyungezerofistr2.th.jpg[/img]
Evet arkadaşlar eğer sizler de Oyungezer Editörlerini doğal ortamlarında(!) inceleme(!) fırsatı yakalamak onlara fındık fıstık atmak istiyor ancak ''Şimdi kardeşim hiç bilmediğim muhit kaybolurum maybolurum'' diyorsanız üzülmeyin elimden geldiği kadar iyi bir şekilde tarif etmeye çalışacağım.
Derginin arkasındaki küçük künyede dikkatinizi çektiyse Ofis İstanbul Anadolu Yakakasında Altunizade Semtinde ve bu semtin meşur alışveriş merkezi Capitol'e de oldukça yakın (yürüyerek 5-10 dk )Bu yüzden ilk olarak Capitolün önünde olduğunuzu farz ederek ofise nasıl ulaşacağınızı anlatayım.2 seçeneğiniz var yürümek yada dolmuşa binmek.Yürüyecekseniz (bence yürüyün dediğim gibi çok yakın hem ne gerek var dolmuşa 1.2 ytl vermeye o parayla çekirdek falan alırsınız) krokiye çizdiğim(!) kırmızı okları takip edeceksiniz.Evet sağdan yada soldan yürümeniz birşeyi değiştirmez burda her yol ofise çıkıyor.Yok ben oyun oynamakdan 100 kilo oldum (ben bir ara olmuştum) yürüyemem diyorsanız Capitol'ün önünden kalkan Kadıköy/Polis Hastanesi dolmuşlarına binin ve şöföre ''Özyurt Sitesi''nde inmek istediğinizi söyleyin.Ofis krokide X ile işaretlediğim binada Oyungezer falan diye bir tabela aramayın çünkü yok sadece zilde Seti Yayıncılık yazıyor.Doğru binadamıyım diye tereddüde düşerseniz binanın zemin katında çiçekçi bay/bayan kuaförü ve elektrik tesisatçısı var. 
Eğer Kadıköy yada Üsküdar merkeze ulaşmanız Capitole gelmekten daha kolaysa;
Kadıköyden Kadıkö/Polis Hastanesi dolmuşları yada 14C numaralı otobüs ile
Üsküdardan 12C numaralı otobüz ile tam ofisin önüne ulaşabilirsiniz.
Eğer Avrupa yakasında oturuyorsanız Mecidiyeköyden 500 yada 120 Cevizlibağdan 127 Beşiktaştan 110 numaralı otobüslerle Capitole kolayca ulaşabilirsiniz.
Her hangi bir sorunu olan yazsın daha açıklamalı tarif etmeye yardımcı olmaya çalışırım.Gidecek arkadaş varsa eli boş gitmemeye azdan çoktan poaçadır börektir birşeyler götürmeye gayret etsin lütfen.Ha birde Buralara kadar gelmişken senide bir ziyaret edelim Lan'dan bir counter dır bir Dota dır diyenler için benim evimde ofisten çıkıp sağa dönünce 50 metre ilerdeki......tekrar düşününce şimdilik hamaciden oynamaya devam etsek daha iyi olacak. :p: :p: :p:
Misafir
Get a life.
Ama kullancağım bu krokiyi İstanbul'a gelende:)
PeaCeMaC
Üye
O okulun adı gerçek mi o.o "Alışveriş Merkezi"
gaul
Üye
Evet aynen öyle o okulun adının şöyle bir hikayesi var. Capitol 2. bir otopark yaptırmak için belediyeden izin istedi.onlarda yer altı otoparkı yapın ama üstüne de okul yapın dedi.Capitolde olur ama okulun adı Capitol İlköğretim okulun olsun istedi.İsim ilk olarak bu şekilde kondu ancak bir süre sonra (niye bilmiyorum) okulun adı değiştirilerek Alişveriş Merkezi İlköğretim Okuluna çervildi.
PeaCeMaC
Üye
Birinci sınıf öğrencileri telaffuzda zorlanmış olabilirler :(, bazı işler nasıl işleyebiliyor ülkemde yahu >:(
Laçin
Üye
Hehe, ancak zahmet etmeseydiniz yav, ogz ofisi direkt bizi kendine doğru çekiyor, aramamıza gerek kalmıyor ;D

Çocuk 1: Selam.
Çocuk 2: Selam abi!
Çocuk 1: Hangi okul abi!
Çocuk 2: Alış veriş merkezi.
Çocuk 1: Ehehuhe! yapma yav!
Çocuk 2: Sen nerede okuyorsun?
Çocuk 1: Annemin yanında staja başladım.
Çocuk 2: Hö!?!
Çocuk 1: Alış veriş merkezi ya, o bakımdan. 

Baya iğrenç oldu ;D
akara
Üye
Ofisin altında elektrik tesisatçısı mı var yahu? Ben niye hiç görmedim? Gerçi benim favorim tonton bakkal amca.
TheodrienTheodrien
Mod
akara hanım biz yarın dikiliyoruz kapınıza birkaç kişi :D Haberiniz olsun da, sonra akşama kadar kapıda beklemeyelim elimizde pastayla :P (Gerçi pastayı yeriz kapının önünde)
[WT]Elessar
Üye
akara
Üye
Anam pasta!  :dans:
Çağlayan
Üye
"Okur günleri" diye özel bir gün belirleyin bence. O gün ofiste altın günü yapılsın, gelenler şişman ayrılsın ofisten. ;D
discussioncontroller