Street Fighter x Tekken
Mister NO
Üye
aslında o boşluklar orantılı durmuş, sadece o şekil düz olmamış.
darkprensdarkprens
Üye

Bak şimdi DLC dedin, acaba bu böyle oynayıp ULTRA MEGA HUPER DUPER Edition çıkıp DLC'leri diske koydukları vakit mi alsam, Capcom bu çünkü kesin yaparlar böyle bir numara :)

Dlcleri diske koyabilirler ama Capcom'un dedigine gore bu oyunu baskalariyla oynamak icin bu CD yeticekmis. Street Fighter 4- Super Street Fighter 4 gibi olmayacakmis yani.

Ben zaten hep bikac ay boyunca bekliyorum, eger bir haber falan cikmazsa alirim oyunu direk.
liquoredmindliquoredmind
Üye

İşte böyle bir şey
darkprensdarkprens
Üye
Round arasindaki sinematiklere bayiliyorum :D
darkprensdarkprens
Üye
Oyunun Xbox versiyonunda olmayan birsey var PC'de de olmaz herhalde.

Xbox versiyonunda 4 kisilik oynamak istiyorsaniz ya 1 konsol 4 kol olacak ya da 4 ayri konsol olacak.

Soyle diyeyim; Ranked Match yapmak istiyorsunuz, arkadasiniza hadi gel sen bu adami sec beraber pataklayalim su adami diyemiyorsunuz, bunu demeniz icin arkadasinizin da ayriyetten xbox'u olmasi lazim.

Ama ps3te benim arkadasim evime gelebilir ve onunla baskalarina karsi oynayabilirim, iyi olmus guzel olmus.
JulianneJulianne
Üye
Mister NO
Üye
karakterler olmuş bayağı.filmle karşılaştırmak hakaret olur zaten :D
darkprensdarkprens
Üye
Oyun cok iyi olmasina ragmen hala almama kararindayim. Cd'nin icinde 12 karakter, her karakter icin 2 alt kostum, ve ayriyetten farkli gemler var, ama dlc bunlar. Eminim birkac aya cikartacaklar duzgun bir versiyonunu.
DarkorDarkor
Üye
Zafina neden yok :(
RyuHadouken88RyuHadouken88
Üye
E şimdi PC'ye çıkacak deniyordu nerde hani? Ben bekleyemeyeceğim daha fazla! :'(
discussioncontroller