En sevdiğiniz Wii oyunu?
e.S
Üye
Tartışmasız Godfather benim için... Zavallı dükkan sahiplerini iki elimizle (pardon Nunchuk ve Wiimote'umuzla) yakadan tutup kafasını en yakın bankoya vura vura bize haraç ödemesini sağlamak başka oyunda eşi benzeri olmayan bir deneyimdi, ancak kontroller o kadar gerçekçi ki, oyun olmasına rağmen savunmasız garibanlara vurduğum için kendimi suçlu hissdiyordum ;)
Nes
Üye
Mario Galaxy
Smash Bros Brawl
Wii Sports (Multiplayer)
Metroid Prime 3
beril_seven
Üye
Supper Smash Bros Ve Supper Mario Galaxsi :D :dans:
arCHie
Üye
Resident Evil- Umbrella Chronicles
mot
Üye
Madworld
Zelda
kurzon
Üye
mario kart wii
no more heroes
godfather
warioland shake it
dementiumdementium
Üye
Tartışmasız warioware. Hele de birkaç kişi toplanıp oynuyorsanız :)
abdulrezak9393
Üye
Hmm düşünelim bikere taht kesinlikle RE:4 WE'nin dir. Arkasından COD:WaW gelebilir. Hiç görüntüsnede bakmadım videoda izlemedim. Sadece buaralar almayı düşünüyorum..Listenin en altına RedSteel koyarım.Ortalarda biryere PoP:RS.Godfather da güsel. MEtroid Prime var üstlerde biyerlerde.. Okdr WiiPlaymiş Sportmuş Fitmiş saymıyorum onları. Okdr güsel değiller ztn...
An Anonymous
Üye
Resident Evil 4 muhteşem olsa da bence Wii'nin tahtı Smash Bros. Brawl'ındır. Oyun hakkında yorum yapmaya gerek bile duymuyorum, şimdiye kadar hazırlanmış en kapsamlı dövüş oyunu. Soul Calibur 4 diyenler var, ama SSBB ondan çok daha detaylı bir oyun.

SSBB dışında; Super Mario Galaxy de muazzam bir oyun, tabii ki Zelda da öyle. Daha çok var ama ilk beşim böyle:
Smash Bros Brawl.
Resident Evil 4
Super Mario Galaxy
Legend of Zelda: Twilight Princess
Metroid Prime 3
Baymak
Üye
No More Heroes, Dead Rising, Super Smash Bros Brawl ve Mario Kart Wii  ;D
discussioncontroller