Aion Gamecard Nerden Bulunabilir ?
MostPower
Üye
Merhaba arkadaşlar... Ben bir süredir Aion'u private serverde oynuyordum (kızmayın:D) Başından beri istediğim şey offical server oynamaktı ancak yaşım 14 olduğu için ödeme yapamıyordum... Şimdi buraya bi konu açıp sorayım dedim... Ben Kayseri'deyim... Burda nerede gamecard bulabilirim ? Ayrıca oyuna başlamak için illa kutulu versiyonunu mu almamız gerekir ? NCSoft Launcher ile indirdiğimi Aion üzerinde offical oynayamaz mıyız ?

Edit: Konu açarken unutmuşum, mobil ödeme yaparak internet üzerinden alabileceğim, güvenebileceğim bir gamecard satan site var mı ?
Starlet
Üye
Dijital olarak da alabilirsin. Ya Steam üzerinden yada yayıncısı NCSoft'un sitesinden. Ama korsan olarak torentten falan indirdiysen onları kullanamazsın. Ya dijital olarak yada kutulu olarak satın almak zorundasın. Kutulu almak istersen D&R benzeri mağazalarda bulabilirsin. Birde şunuda söyleyeyim. Kutlu olarak alacaksan. Birkaç ay daja bekle eylül veya ekim gibi eklentisi çıkacak. Hem eklentiyi hem asıl oyunu Gold Edition olarak alabilirsin.
Ödemesiyse 2 yoldan yapılıyor. Ya kredi kartı ya da yabancıların game time card dediği oyun zaman kartları. Bunları NCSoft'un ithalatçısı Tiglon getirmedi. Yani resmi olarak bulamazsın. Ama Gittigidiyorda, Gamermarket benzeri sitelerde yasadışı yollarla getirenler var. Oradan alabilirsin.
Ama zaten bu tür sorunların konuşulduğu bir konu vardı.
MostPower
Üye
Ben oyunu torrentten değil NCSoft'un kendi sitesindeki Launcher üzerinden indirdim... Zaten benim sorunum orda ben kredi kartı vb. yöntemlerle alım yapamıyorum... Mobil ödeme veya elden satış için sormuştum... Oyun kutulu olarak burdaki D&R'da var, alablirim yani eklentisiyle beraber... Teşekkürler ayrıca ilgilendiğin için...
discussioncontroller