Müzik - Genel
kurtkapankurtkapan
Üye
ya görmeyen varsa diye atayım buraya da

muazzam olmuş be krdşm

Beğenenler: Taxman, mcprozack

dodgerdodger
Üye
dodger dedi:

Arctic Monkeys albümü vk'ye düşmüş.

Az sonra dinlemeye başlıcam.

linkler en son baktığımda düşmemişti. vk'den dinledim ben.

tam da tahmin ettiğim gibi olmuş. yok piyano, org falandı derken iyice değiştirmişler tarzı. sakin kafayla tekrar bakıcam ama black keys'in son albümü ile aynı yorumu yapıcam.

kendi içinde güzel gibi ama gerçek arctic monkeys bu değil. başka bişey olmuş.

ulan bok var şöyle dönüşler yapıyorsunuz adamı ayar ediyorsunuz. git lsp ile yap ne yapıyosan. pis alex.

black keys yaptı, foo fighters yaptı, şimdi de bunlar yapıyor. ulan ac/dc 50 yıldır bozmadı kendini, kimse çıkıp diyor mu sıktınız lan diye?

düşünsene ac/dc kayıtlarında piyano, org, arp, keman falan var.

Beğenenler: isotic

TaxmanTaxman
Üye
Link atınsanıza bulamıyorum
EdtNeyse buldum.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Yılların gitar devi Gibson, iflasın eşiğindeymiş! Böyle tarrak kürek gitarlar yaparsan tabii batarsın

https://www.sweetwater.com/c590--Les_Paul_Solidbody_Guitars/?params=eyJmYWNldCI6eyJCcmFuZCI6WyJHaWJzb24iXX19
TaxmanTaxman
Üye
dodger dedi:

dodger dedi:

Arctic Monkeys albümü vk'ye düşmüş.

Az sonra dinlemeye başlıcam.

linkler en son baktığımda düşmemişti. vk'den dinledim ben.

tam da tahmin ettiğim gibi olmuş. yok piyano, org falandı derken iyice değiştirmişler tarzı. sakin kafayla tekrar bakıcam ama black keys'in son albümü ile aynı yorumu yapıcam.

kendi içinde güzel gibi ama gerçek arctic monkeys bu değil. başka bişey olmuş.

ulan bok var şöyle dönüşler yapıyorsunuz adamı ayar ediyorsunuz. git lsp ile yap ne yapıyosan. pis alex.

black keys yaptı, foo fighters yaptı, şimdi de bunlar yapıyor. ulan ac/dc 50 yıldır bozmadı kendini, kimse çıkıp diyor mu sıktınız lan diye?

düşünsene ac/dc kayıtlarında piyano, org, arp, keman falan var.

Ben sevdim albümü. Beklediğim kadar muazzam çıkmadı ama üç-dört şarkıyı favladım direkt.

Bir de her albümde değişikliğe gidiyorlardı ki zaten. WPSIATWIN ve FWN biraz benziyor. Onun dışında hepsi farklı. Senin beklentini anlayamadım adeta. Ayrıca Turn Blue 10/10 bir albüm.
dodgerdodger
Üye
Turn blue kötü album demedim. El Camino ve Brothers in yanına koyunca bu ne lan diyorsun. El Camino nerde turn blue nerde.

Am her ne kadar albümlerde değişikliğe gitse bile ben bu kadar ters köşe beklemiyordum. Buna humbug ve suck da dahil.

Tamam ilk albüm gibi bir albüm daha gelmeyecek ama biraz daha am sound u olsa güzel olurdu. Bu albüm bambaşka bişey olmuş.
TaxmanTaxman
Üye
Hmm görüş meselesi zaar. Bana negatif bir şey olarak gelmiyor bu.

Spoiler:
image
BjergsenBjergsen
Üye
Biraz daha ağırdan alacaklarını tahmin etmiştim de böylesi de biraz fazla geldi valla. Humbug ve suck it and see biraz yelpazemin dışında kalıyordu, bu albüm de onlarla ilk iki albüm ve am'in arasında bir yerde kalacak muhtemelen.
SwooshSwoosh
Üye
müzik dinleyen insan olarak bile zevklerin sürekli değişip farklı şeyler arayışına girdiğimizi düşünürsek müzik icra eden insanların sürekli aynı şeyi yapması beklenmemeli bençe
iammarslıiammarslı
Üye
image

NINE INCH NAILS: BAD WITCH
HALO 32
THE NEW RECORD
AVAILABLE JUNE 22
discussioncontroller