Müzik - Genel
dodgerdodger
Üye
sahneye bi ton apaçi çıkarmışlar

BjergsenBjergsen
Üye
Swoosh dedi:

müzik dinleyen insan olarak bile zevklerin sürekli değişip farklı şeyler arayışına girdiğimizi düşünürsek müzik icra eden insanların sürekli aynı şeyi yapması beklenmemeli bençe

"Değişiklik kötüdür, boktur" demiyoruz ki zaten. Forum gibi bir ortamda kendi görüşlerimizi belirtiyoruz. Neyse..
--

Albümü baştan sona 2-3 kez dinledim. İkincisinde metrodaydım, uykumu getirdi. Bi' nevi hafif melodilerin üzerinde şiir okumuş Alex. Sanki başka bir albümün yanında sahnede live söylemek için yapılan extra parçalar gibi bir his veriyor hala.
isoticisotic
Üye
Sanırım zaten bunu alex solo albüm olarak çıkartmayı planlıyormuş normalde sonradan arctic monkeys projesine çevirmiş. Risk almak istemedi herhalde satmaz diye soloda
SwooshSwoosh
Üye
Bjergsen dedi:

Swoosh dedi:

müzik dinleyen insan olarak bile zevklerin sürekli değişip farklı şeyler arayışına girdiğimizi düşünürsek müzik icra eden insanların sürekli aynı şeyi yapması beklenmemeli bençe

"Değişiklik kötüdür, boktur" demiyoruz ki zaten. Forum gibi bir ortamda kendi görüşlerimizi belirtiyoruz. Neyse..

?
belirt kardeş belirtme diyen mi oldu
ben de kendi fikrimi söyledim nalaka böyle bir mesaj anlamadım doğrusu
BjergsenBjergsen
Üye
Ben yanlış anladım herhalde o zaman, kusura bakma.

isotic dedi:

Sanırım zaten bunu alex solo albüm olarak çıkartmayı planlıyormuş normalde sonradan arctic monkeys projesine çevirmiş. Risk almak istemedi herhalde satmaz diye soloda

Bana da sanki sadece Alex'in kafasında dönen şeylerden şekillenmiş hissi verdi. Band olarak böyle bişey çıkmazdı muhtemelen. Monkeys'den ziyade the last shadow puppets'ın yavaş bi' hali gibi geldi bana.

TaxmanTaxman
Üye
İlk dinlediğimde baya anlamsız geldi de bana şarkılar, tekrar tekrar dinleyince hepsinin ne kadar harika olduğunu anladım adeta zaar. Yani girmesi biraz zor, ama girince çok iyi geliyor. 10/10 adeta.

Bjergsen dedi:

isotic dedi:

Bana da sanki sadece Alex'in kafasında dönen şeylerden şekillenmiş hissi verdi. Band olarak böyle bişey çıkmazdı muhtemelen. Monkeys'den ziyade the last shadow puppets'ın yavaş bi' hali gibi geldi bana.

bunlar hep populist zırvası bence. risk almak istemeseydi AMv2 çıkarırdı zaar.
dodgerdodger
Üye
ya kastırmayın işte. 5 kişinin izlediği çekoslavakya festival filmleri gibi olmuş.

ReyJeyReyJey
Üye
bok gibi olmuş bokk

uzun zamandir internette bir şeyin bok gibiliğinin üzerine bu kadar net konsensus saglandigini görmemiştim
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
BjergsenBjergsen
Üye
discussioncontroller