Battlefield 3
peace
Üye
Hobaaaaaa süper bir tweet:

WindowsGamer
Battlefield 3 Beta access w/ Medal of Honor LE
preorders http://cot.ag/b5YiYz << <a href="/forum/profile/EA">@EA: show me yours
(screens) & I'll show you mine ($) ^WA

BF3 resmen geliyor sonunda!!! :woot:
RaideN
Üye
umarım BF2 kalitesinde olur BC2 yi oynamadım ama pek iyi şeyler duymadım hakkında :(
SYSCLEANER
Mod
FİELD değil o FIELD

Captain obvious strikes back
acdervisacdervis
Mod

FİELD değil o FIELD

Captain obvious strikes back

Bence FIELD değil o field, Battlefield.
Kruder
Üye
Konsol için yapılıcak olurs kalsın(32 kişi MP desteği,cücük haritalar)

Yok hakikaten bf 3 olarak yapılabilecekse fiyat ne olursa olsun alırım(km'ce görüş mesafesi,100 kişi MP desteği vs.)
SYSCLEANER
Mod
Konsol için yapılmayacak tabiki...
cryomustafasis
Üye

Konsol için yapılmayacak tabiki...

Şöyle birşey gördüm wikipedia'da:

On 30 July 2010, EA announced that purchasers of the Limited Edition of Medal of Honor  for the PC, Xbox 360 and PlayStation 3 will receive an invitation to the beta. There is no date to when the beta starts but will most likely begin in Early to Mid 2011.

Owning Medal of Honor Limited Edition will allow the player to receive an invitation to the Battlefield 3 beta within 12-months following the release of Medal of Honor on October 12.

Konsollara da yapılacak anladığım kadarıyla.
DreamonDreamon
Oyungezer
Şimdiye kadar bildiklerim;

Konsollara çıkacak
Frostbite 2.0 motoru kullanıyor.
Windows XP'de ve Direct 10.0 desteği olmayan kartlarda açılmayacak.
FB 1.5 ve BC2'yi çalıştıran bir PC BF 3'te çok sorun yaşamayacak.

Giray Özil'in Twitter sayfasını takip etmenizi tavsiye ederim. Oyunla ilgili bilgiler olmasa bile, çoğu zaman ilginç şeyler oluyor. =)
peace
Üye

Şimdiye kadar bildiklerim;

Konsollara çıkacak
Frostbite 2.0 motoru kullanıyor.
FB 1.5 ve BC2'yi çalıştıran bir PC BF 3'te çok sorun yaşamayacak.

Giray Özil'in Twitter sayfasını takip etmenizi tavsiye ederim. Oyunla ilgili bilgiler olmasa bile, çoğu zaman ilginç şeyler oluyor. =)

Riskli bir koşul, kaldıki çoğu kişi DX10 kartını hala xp'de çalıştırıyor. Buna benzer saçma bir yaptırım PC'ye çıkan HALO'dada olmuştu.

Birde bana frostbite denmemeliydi. Çünkü her tarafın yıkıldığı bir BF3, BC yapısını taşıyacak denebilir. Tamam güzel dinamik çevre koşulları fakat BC'den öncesini düşünürsek asıl BF'de bunlar yoktu.(tabi koşullarda(zayıf gpu ve cpular)müsade etmiyordu)

Konsollarla ilgili olarak dice'nin BC2'de olduğu gibi pc oynanışını MW2 gibi konsolsal(! :P) yapmayacaktır.
giray
Üye
Frostbite 2 cok basarili bir motor oncelikle bunu soyleyeyim. Ilk Frostbite'in cok cok otesinde. Bu oyun Frostbite 2 uzerinde cikan ilk oyun olacak.

Oyun esasen sadece PC icin yapiliyordu sadece ve hayatimda gordugum en guzel grafiklere sahipti. Simdi multiplatform oldugu icin bu degismis olabilir.

Bad Company serisiyle olan ilgi alakasi konusunda yorum yapamayacagim.
acdervisacdervis
Mod

:grrrr:

Spoiler:
[img width=780 height=218]http://i25.tinypic.com/1fuzrq.png[/img]
discussioncontroller