Battlefield 3
RelentlessRelentless
Üye
oyunun f2p'ye dönmesi bile ne kadar kalitesiz bir yapım olduğunun işareti zaten

bf3 ile bf4ün komünitelerinin farklı olduğunu ima etmek de benim hayran kaldığım bir mantık ürünü
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Yaw BF4'le 3 arasında çok fark yoksa nasıl biri ağır tırt oluyor, onu anlamadım. Hemi de Bf2'den sonra en iyi bf oyunu olarak lanse etmişsin.

f2p olma mevzusu önemli bir kriter olamaz bence, 4. oyununun geleceği de o konuda çok parlak görünmüyor.

Ha ben çok güzel demiyorum zaten oyuna ama ağır kötü de değil. Forumca oynadığımız oyunlarda görmüştük mesela ne kadar eğlendirebildiğini. Bir Bad Company 2 değil ikisi de ama.
__skytalker____skytalker__
Üye
aztek dedi:

BF2 single derken? Ne single'ı?

Bad company 2 en iyi single a sahip BF serisinde.

Single yok işte, güzel yanı o. BF'de single ne yav, adam gibi multi yapsınlar. BC yan seri tabi o ayrı.
JerryJerry
Üye
Hangi oyun f2p olmuş?

BF3 diyorsanız eğer 3 Haziran'a kadar bedava, Ea'nın yaptığı kampanya kapsamında. Bundan sonra da Mass Effect kısa süreliğine bedava olabilir.

BF3'e kötü deyip de BF4 iyiydi diyen adam troll'dür.

Beğenenler: rubyred, tomAhawk, Noumenon

LovermanLoverman
Üye

Yaw BF4'le 3 arasında çok fark yoksa nasıl biri ağır tırt oluyor, onu anlamadım. Hemi de Bf2'den sonra en iyi bf oyunu olarak lanse etmişsin.

f2p olma mevzusu önemli bir kriter olamaz bence, 4. oyununun geleceği de o konuda çok parlak görünmüyor.

Ha ben çok güzel demiyorum zaten oyuna ama ağır kötü de değil. Forumca oynadığımız oyunlarda görmüştük mesela ne kadar eğlendirebildiğini. Bir Bad Company 2 değil ikisi de ama.

ya şimdi bf 4ün tırt olma potansiyeli çok yüksekmiş eğer mapler ufak olsaymış falan. geniş mapler, güzel grafikler, her şey yıkılabiliyor, bf3 ün eksiklerinden ders almışlar multi olarak falan derken kotarılmış. bf 3 sanki beta bf 4 havası veriyor, tam anlatamadım ama zaten iyi olmayan bir oyunun hafif kötümsü hali de hoş değil. bunları bf 4 oynadıktan sonra bf 3 oynamış biri olarak yazıyorum bu arada, yavan geldi, sırayla oynasam ne olurdu bilemicem.

tabii ki yine de bf 4 de sıkıyor veya ben ciddili counter strike oynadığım için aksiyonu casual geldi bana. çat çat adam vuruyosun habire, pek taktikselliği yok. geleceğini bilemem ama habire dlc çıkartıyorlar, satıyor galiba.

bence en iyi senaryo bf 4 ve bf 3te

en iyi multi bf 2de, sonra bf4 ve bad company sanırım

bf 3 multi aaar fıs

serinin en iyi multileri olarak saydım, genel anlamda iyi oyunlar demiyorum, bc 2'de çeşitlilik olsaymış bence battlefield 2 tadını yakalar, tahtını alırmış.

bence troll demeden önce iyi okuyalım, bf 4 - bf 3 e göre daha iyi bir oyun.
e zaten bf 4 iyi demedim, son dakikada kotarılmış ortalama bir oyun, bunun bir altı da fıs oluyor işte.

JerryJerry
Üye
Sırasıyla oynamadığın için öyle gelmiştir.

Bir de oyun çok kez indirime girdi, Humble'da almayan kalmadı falan filan. İlk çıktığı zamanlardaki oyuncu kitlesi ile son 1 yıldaki oyuncu kitlesi farkı muazzam.

Beğenenler: rubyred

BenjaminBenjamin
Üye
BF3 güzel ama nedense BC2'den aldığım zevkin onda birini almadım.

BC2 serverları açık mı hala bu arada?

Beğenenler: Relentless

CoraxCorax
Üye
BF1942 den aldığım zevki hiçbirşeyden alamadım.

Belki bilardo.

Yok lan BF1942 daha güzel
Mr. Web[TR]
Üye
Aşırı küfürlü:
Spoiler:
sultanahmetsultanahmet
Üye
ben battlefield 3'e en son geçen yıl girmiştim şimdi tekrar girmeye çalıştım plugin update et dedi indirdim update ettim ama açmıyo bu nasıl bir sorun?
discussioncontroller