The Walking Dead - Dizi
BenjaminBenjamin
Üye
Herkes bıraktı izlemeyi zaar. Ben de toplu halde izledim son 3-4 bölümü, her şey baya klişe gidiyor yine.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
araya girdi zaten
PotterPotter
Üye
izlemeyi bırakanlar çizgi romanı okusun derim pişman olmazsınız
502502
Üye
Spoilerla uğraşmayacağım, sadece şunu söyleyeyim ki bu dizinin standartlarına göre bile aşırı gerzo şeyler oluyor. Bırak diyenleri dinlemediğim için pişmanım amaney halımız yamaney.
tolga_pctolga_pc
Üye
6. sezonun 3 yada 4. bölümü gibi bırakmıştım ben. Şimdi baktım 9. sezon başlayacakmış falan filan. Kanal para kazanıyormu ki devam ediyor hala bu dizi?
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
Hayrina yapiyorlarmis diye işittim. Ne kadar dogru bilemem.
BenjaminBenjamin
Üye
Nasıl olsa izleniyor diye saçma sapan sahneler çekiyorlar.

Spoiler:
Morgan ve Carol un Negan ın adamlarını öldürdüğü sahneden bir gerizekalı olsa patlama sesinin şaşırtmaca olduğunu idrak edebilirdi.

Bir de keskin nişancılar yine Negan ın karakolda pusudayken, Negan'ın adamlarının zombileri öldürmesi ve kimsenin tetiğe bile basmaması iyi güldürdü

Her gün otorup nasıl boktan sahne çekeriz diye düşünüyorlar sanırım. Aklıma yine 4-5 zombinin bir kaplanı yemesi geldi lel

BenjaminBenjamin
Üye
Spoiler:
İyice Türk dizisine döndü. Kötü karakter bir türlü ölmüyor ve sürekli kurtuluyor.

Bir de Carl hangi ara bilge insan oldu anlamadım her bölüm saçma sapan muhabbetler.
BenjaminBenjamin
Üye
Dizinin senaristleri Kurtlar Vadisi senaristleriyle eş değer seviyedeler resmen. Son bölümde yaşananlar falan skandal.
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
olum niye izliyorsunuz o zaman manyak misiniz?

edwirdin oyunu hic sevmedim diyip 200 saat oynamasi gibi bir sey bu da.

Beğenenler: rubyred, Neal Caffrey

discussioncontroller