The Walking Dead - Dizi
BenjaminBenjamin
Üye
Yav zombiler kendi arasında iletişim kurmaya başlamış diye duydum. Hala nasıl izleniyor bu çöp aklım almıyor.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
offfff
SamsonSamson
Üye

...dedi haftalardır anasının babasının emeğiymişcesine Fallout 76'yı öve öve bitiremeyen forumun feral ghoul'u.

Uh, ne yandın be reis. Övdüğüm mesajım da yok ayrıca, insan gibi incelememi yapıp yanlış bilgileri düzelttim (:

Beğenenler: mcprozack

tolga_pctolga_pc
Üye
Samson dedi:

tolga_pc dedi:

Samson dedi:

Konan çöp hojam

Samson dedi:

Şu an için en iyi hayatta kalmaçlı, mızrak ve kulübe yapmaçlı oyunun Conan olduğunu garanti edebilirim sana hojam.

lelzo

"Şu an için"

O mesajı atarken Fallout 76 çıkmamıştı hojam (:

UnicornKnightUnicornKnight
Üye
Samson dedi:

...dedi haftalardır anasının babasının emeğiymişcesine Fallout 76'yı öve öve bitiremeyen forumun feral ghoul'u.

Uh, ne yandın be reis. Övdüğüm mesajım da yok ayrıca, insan gibi incelememi yapıp yanlış bilgileri düzelttim (:

olm ne yanacağım, üzülüyorum sadece. zerrece haketmediği o meblağı önsipariş tuzağına düşüp de bir defa vermiş bulunduğun için şimdi kendi kendini kandırmaya çalışıyorsun işte şöyle güzel böyle iyi diye bir şeylerini ön plana çıkarıp da, olmuyor işte. de "yarrak gibi oyun amk, ben de pişmanım da işte siktiredin yav" diye rahat et, kim ne diyecek amk.

dizi yarrak gibi ayrıca, diziyi savunduğum vs anlaşılmasın askldjsalkdjalskda, sırf başladığım bir şeyin sonunu getirme takıntım yüzünden bırakamıyorum. en son böyle Fallen Skies diye boktanın da ötesi bir şey vardı, finale kadar izlemek zorunda kalmıştım amına koyayım. ='(
SamsonSamson
Üye
Ulan yarrakbaşı, niye kendimi kandırayım? Gayet zevk alarak oynuyorum. Buglı ve eksikleri çok, ona zaten hak verdim ne zaman oyun hakkında yazdıysam.

Harbi gerizekalısınız he : D

Beğenenler: mcprozack

NesteressNesteress
Üye
Benjamin dedi:

Yav zombiler kendi arasında iletişim kurmaya başlamış diye duydum. Hala nasıl izleniyor bu çöp aklım almıyor.

ledditte dolanırken gördüm
Spoiler:
başka bi açıklaması varmış galiba onun
Üye
Samson dedi:

Ulan yarrakbaşı, niye kendimi kandırayım? Gayet zevk alarak oynuyorum. Buglı ve eksikleri çok, ona zaten hak verdim ne zaman oyun hakkında yazdıysam.

Harbi gerizekalısınız he : D

sikimin zembereği, hiçbir insan evladı bu kadar zevksiz olamaz ulan imkan yok buna. nasıl bir mahluksun ki türün cinsin tanımsız işte amk, kaydadeğer bulup literatüre bile almamışlar meşrebini.

kesin geceleri uyumazdan evvel Todd Howard'ı düşünüp yumruğunu götüne sokuyorsun sen, bu raddede öğrenmişmiş mallığın başka bir izahati mümkün değil.
__skytalker____skytalker__
Üye

sikimin zembereği, hiçbir insan evladı bu kadar zevksiz olamaz ulan imkan yok buna. nasıl bir mahluksun ki türün cinsin tanımsız işte amk, kaydadeğer bulup literatüre bile almamışlar meşrebini.

kesin geceleri uyumazdan evvel Todd Howard'ı düşünüp yumruğunu götüne sokuyorsun sen, bu raddede öğrenmişmiş mallığın başka bir izahati mümkün değil.

Mal.
Üye
önünden ye
discussioncontroller