Askere Gidecekler Buraya
Makaçunku
Üye
Ağustos celbinde askere gidecek arkadaşlar burada toplanalım, fikirlerimizi paylaşıp karşılıklı sorularımızı cevaplayalım.
CyrusTheVirus
Üye
Benim abim gidiyor, 2 Agu Narlıdere'de sınava girecek. Hayırlısı...
SYSCLEANER
Mod
Aklında soru olan arkdaşlar içni her türlü yardımı sağlarım.
Makaçunku
Üye
Ben İstanbul Küçükyalı'da sınava gireceğim. Bu sene yaptıkları bir uygulamaymış sanırım, Tuzla tek başına yeterli gelmedi heralde. Ayrıca 10 Ağustos gecesi düştüğümüz yeri buraya yazalım, birbirimizden haberimiz olsun.
DharkanDharkan
Üye
Şimdiden yolunuz açık olsun, güzel yerlere düşmeniz dileğiyle.
kusa
Üye
Konuyla çok alakasız ama bugün gördüğüm çok acayip bir haberi sizinle paylaşmadan geçemeyeceğim.

Böyle intihar girişimi görülmedi   

TURGUTLU (Manisa), (DHA) 08.10.2009

Haberler Anında Cebinizde  Hürriyet Mobil 

Haberler Anında Bilgisayarınızda  Haber Alarmı 

Haber Kaçırmaya Son  Hürriyet Mind 

Sitene Haber Ekle Kazan  Bumerang 

MANİSA'nın Turgutlu İlçesi'nde, eşi tarafından hastaneye getirilen 61 yaşındaki K.Y.'nin makatındaki soda şişesi cerrahi müdahele ile çıkartıldı. K.Y.'nin eşine, şişeyle intihara kalkıştığını söylediği iddia edildi.

Turgutlu'da oturan K.Y., geçen pazar günü saat 17.30 sıralarında eşi 57 yaşındaki N.Y. tarafından, makatında kanama şikayetiyle Turgutlu Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Doktorların yaptığı muayene ve tetkikler sonucunda, K.Y.'nin makatında soda şişesi olduğu belirlendi. Şişe, cerrahi müdahaleyle çıkartıldı.

İki gün gözlem altında tutulup tedavi edilen K.Y., önceki gün taburcu edildi. K.Y.'nin ifade veremeyecek durumda olması üzerine polis, eşinin ifadesine başvurdu.
N.Y.'nin ifadesinde, “Alışverişten döndüğümde eşimi evde acı içinde kıvranırken buldum. Ne olduğunu sorduğumda, ‘Hakkını helal et. Ben intihara teşebbüs ettim. Sabah makatıma şişe soktum’ dedi. Bunun üzerine kendisini hastaneye götürdüm” dediği belirtildi.

:) :)

Öldürdü beni ekşi yerine buraya yazıyorum :)
creiGncreiGn
Üye
İntihar değil muhtemelen. Amca değişik tatlar( ::) ) ararken hastanelik olmuş gibi duruyor. Bu tarz vakalar sandığımızdan çok daha yaygın aslında.
stabilostabilo
Üye
Bu konuya bir adet Turgut lazım.
oropheroropher
Üye
stabilo dedi:

Bu konuya bir adet Turgut lazım.

wild turgut appeared!

Yarın Etimesgut zırhlı birliklerde sınava giriyorum..
kuyrukta geberip gitmek istemiyorsan sabah 6da orda ol dendi, ben de öyle yapacağım..
hoş benim arkadaş geçen sene 6da orda olmasına rağmen öğlen 3de çıkabilmişti, öyle rezil bir durum..
hep de güneşin altında bekliyorsun küfür gibi..
neyse o değil de ben etimesguta hiç gitmedim, umarım bulabilirim..
yarın genel bir değerlendirme yaparım..
Buğrahan
Üye
OHA KUSA LAN!!! Kusaaaa?

Olum geçen düşünüyordum seni, nerelerdesin sen yahu :weirdface: o.o
Makaçunku
Üye
An itibariyle evdeyim. Dün akşam saat 19:30 civarı numara aldım bu sabah da saat 7:30 gibi mekana gittim, sınav dahil tüm işlerim saat 10:20 itibariyle bitti, bu kadar rahat olacağını sanmıyordum. Sorular biraz kıldı, sayısalların çoğunu boş buraktım zaten :D bazı sorular da sözel başklayıp sayısal devam ediyordu falan, ilginç bir sınavdı yani, ama sonuca pek etkisi olduğunu düşünmüyorum.
discussioncontroller