Skyman ile Röportaj (Yorum Bölümü)
Çağlayan
Üye
Çağlayan
Üye
ve röportaj bitmesine rağmen geyik sürüyor:

[23:09:12] Skyman: hangi filmdeki hangi karakter,  hangi filmdeki hangi karakterin yerine olmasını isterdin
[23:09:28] Skyman: yoda nın yerine rüzgar gibi gecti deki scarlet
[23:09:30] Skyman: hadi bakalim haha
[23:10:06] Oyungezer: tam tersi olsa? Rüzagar gibi geçtide yoda?
[23:11:29] Skyman: dear frankly my, no damn  i do give !
UtherLightbringerUtherLightbringer
Üye
Güzel röportaj.Emeği geçenlere teşekkürler :)
MustaTheUA
Üye
Merak ediyorum, boş bir zamanda okuyacam kesinlikle.
KaRaDaVuT
Üye
hariika bir insanla harika bir röportaj
ahaha çok matrak =D
onu geçtim almanya macerasona hayran kaldım bide bende ex nihilo isterim
turkleader
Üye
Ben bu adamı seviyorum süper olmuş.. yalnız ben he-man in figürleri varken "hayvan adam" dan da bahsetmeni beklerdim o kadar geyiğini yaptık skype da seninle XD
Skyman
Üye

Ben bu adamı seviyorum süper olmuş.. yalnız ben he-man in figürleri varken "hayvan adam" dan da bahsetmeni beklerdim o kadar geyiğini yaptık skype da seninle XD

aaah be nasıl atlamışım, hayvan adam ya idolümüz. küçükken izleyip de "büyüyünce hayvan adam olacağım" diyen var mıdır acep :D
turkleader
Üye
Skyman dedi:

aaah be nasıl atlamışım, hayvan adam ya idolümüz. küçükken izleyip de "büyüyünce hayvan adam olacağım" diyen var mıdır acep :D

hayvan adam çizgi film tarihinde bir mihenk taşı ya... iskeletor ve yardımcısı hayvan adam... hiç erinmiyor, isminden hiç gocunmuyor :)

tam görev adamı XD :P XD 
Spoiler:
PISLIXPISLIX
Üye
Çok keyifli bir röportajdı. Dahasını görmek isteriz...
ElladanElladan
Üye
Skyman dedi:

Onu bilmem ama o zamanlarda arkadaşları, büyükleri tarafından kendisine bu lâkap yakıştırılan çok insan vardır herhalde. =)
AgnusDei
Üye
Clementiné i tek hatırlayanın ben olduğumu sanıyordum, biri daha varmış ve çoooook kıskandım, ayrıca inanmıyorum da ex-nihilo n olduğuna :D Ya nerden buldun onu? ben de istiyorum ve ciddiyim. Röportaj bir harika olmuş, tipik bir Göker röportajı, Aslı iyi dayanmış sana bence :D Ekleyecek, çıkaracak birşey yok. he bu arada Aslı, benim köpeğimin adı da Tiberius, gördüğün gibi 3 heceli ama 100 km öteden adını söyle, neredeyse ok gibi fırlar gelir, sanıldığının aksine köpekler 2 yaşında çocuk zekasına sahip değiller, bazen benden daha zeki olduğunu düşünüyorum :D
discussioncontroller