Skyman ile Röportaj (Yorum Bölümü)
AgnusDei
Üye
Toorex dedi:

En az 20 ^^

Ben yukarda cevabı verdim, niye kasıyorsun ki  :woot:
Aranel
Üye

3 hatunu geriye alıp bir adet zerg koyuyorum adaya.

Bir adet Zerg:
[img width=500 height=375]http://farm1.static.flickr.com/34/67863424_97d5db6ad4.jpg[/img]

Hoş ki bu? bence. :aşk2:  >:D
turkleader
Üye
Hell! its abut time...

icingdeath ile twinkle ı benim bir arkdaşım amerikadan getirtmişti... bir 5 sene önceydi galiba :D çocuk sopnra mahalle kavgasında kılıçlardan birini almış yanına mhuahuahuah XD -dingillik diz boyu yani-

neyse bundan bahsettikten sonra hayvan adama geri dönmek sitiyorum hayvan adam figürü çok eskiden ankarada atakule deki oyuncakçıda vardı babannemlerle giderdik ben he-man den çok hayvan adamı isterdim... ismi çok güzel geliyordu bana (valla şaka değil) XD bir alamadım gitti sonra ortadan kayboldu zaten artık bulsam da almam... etrafımda zaten mevcut hayvan adamlar var :D

Ben köpeğime isim olarak (tabi önce köpek edinmem lazım) ya termogaunt ya da hydralisk vereceğim XD şaka şaka zeratul veririm çözeriz bu işi XD

bu arada o kadar zerg arasında kerrigan ı öne çıkartarak zerglere bir iyilik yapmış oldun aranel :)
Skyman
Üye
Öncelikle Aranel'e verdiği moral için teşekkür ederim. Yalnız şu da var :(

turkleader'a ise; eski istiyorsa
Spoiler:
[img width=391 height=500]http://i.ebayimg.com/23/!Byn)UIw!mk~$(KGrHqIOKm8Ew9GZh0NIBMShz20hrQ~~_12.JPG[/img]

yeni istiyorsa

:)
erengyerengy
Mod
Röportajı okumaya üşenenler için özet geçiyorum: Göker, 14 yaşındayken Goethe'nin evinin önünde meyve suyu sandığı bir şey içmiş, 16'sında düşük IQ'suna rağmen Masaşütes Mektebi'ni çift diplomayla bitirmiş, 18'inde ıssız bir adaya düşmüş ama yanındaki sarışın hatunu yalnızca iki adet göğsü olduğu için beğenmemiş ve kendini bir kaplumbağanın sırtına bağlayarak adadan kaçmış. Şimdiyse kendisi Oyungezer'de serbest yazarlık yapıyor ve boş zamanlarını galaksiler arası bir ticaret şirketinde şebeklik yaparak değerlendiriyor.
MonthiusMonthius
Üye
erengy dedi:

Röportajı okumaya üşenenler için özet geçiyorum: Göker, 14 yaşındayken Goethe'nin evinin önünde meyve suyu sandığı bir şey içmiş, 16'sında düşük IQ'suna rağmen Masaşütes Mektebi'ni çift diplomayla bitirmiş, 18'inde ıssız bir adaya düşmüş ama yanındaki sarışın hatunu beğenmediği için kendini bir kaplumbağanın sırtına bağlayarak adadan kaçmış. Şimdiyse kendisi Oyungezer'de serbest yazarlık yapıyor ve boş zamanlarını galaksiler arası bir ticaret şirketinde şebeklik yaparak değerlendiriyor.

Ahahah işte budur! :P
turkleader
Üye
erengy dedi:

Röportajı okumaya üşenenler için özet geçiyorum: Göker, 14 yaşındayken Goethe'nin evinin önünde meyve suyu sandığı bir şey içmiş, 16'sında düşük IQ'suna rağmen Masaşütes Mektebi'ni çift diplomayla bitirmiş, 18'inde ıssız bir adaya düşmüş ama yanındaki sarışın hatunu beğenmediği için kendini bir kaplumbağanın sırtına bağlayarak adadan kaçmış. Şimdiyse kendisi Oyungezer'de serbest yazarlık yapıyor ve boş zamanlarını galaksiler arası bir ticaret şirketinde şebeklik yaparak değerlendiriyor.

XD nasıl bir özet bu
Skyman
Üye
erengy dedi:

Eren'nin yaptığı Zero Punc.'dan arak : http://www.escapistmagazine.com/videos/view/zero-punctuation
:D
gerçi aradaki kültür sanat muhabbetlerini atlamış, olsun özet kısmen yerinde :P
erengyerengy
Mod
Arak mı? Hii, sen kaşındın Göker! Önceki mesajımı düzenleyip hatunu neden beğenmediğini de ekliyorum.
Skyman
Üye
erengy dedi:

Arak mı? Hii, sen kaşındın Göker! Önceki mesajımı düzenleyip hatunu neden beğenmediğini de ekliyorum.

yuh o anlamı nereden nasıl cıkardın? :D ayrıca kibele sevdiğimi nereden anladın ehuauha

Aslı yaaaa, birşey söyle şuna :)
discussioncontroller