Yemek - Tatlı - Yiyecek (bir şeyler) Tarifleri
gduman94gduman94
Üye
Şokella+Süt+Muz=İncredible description(google translate terk.)

Bir çorba kaşığı şokella, bir adet muz, sütü az katarsan katı olur kaşıkla yersin, çok katarsan sıvı olur bardakla içersin, dilersen vücudunada sür fantezi yap , mikserle tüket.
Nyse
Üye
Buralar boş kalmış, arada bi kaptırıyorum kendimi YouTube'dan videolar izliyorum gaza geliyorum.
Geçen gün şunu gördüm

Yapımı kolay, zahmetsiz, lezzetli olucağınıda tahmin ediyorum. Tek sorun "Buttermilk" geyiği. Baktım araştırdım neymiş bu Buttermilk diye, buralarda bulabileceğimi sanmıyorum. Onun için buna benzer birşey koymak lazım, ne koyabiliriz şimdi bunun yerine ?
http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=buttermilk

Araştırıyorum şu anda bakalım ne koyabiliriz, alternatif bulursam editleyip eklerim bu yazıya.
gduman94gduman94
Üye
Nyse
Üye
Onada baktım ama şu daha çok yazılmış. Genellikle "Modern" Buttermilk yapımı olarak. Hem basit, hemde işimi görür.
http://www.mrbreakfast.com/superdisplay.asp?recipeid=1192

Yarın yapıyım bi buraya yazarım yine görüşlerimi
HOXHOX
Üye
puding kaselerinin altında bisküvi parçaları kırıp üstüne pudingi dökün. mükemmel oluyor. tavsiye bisküviler : burçak ve hanımeller D:
__skytalker____skytalker__
Üye
Bisküvisiz daha güzel bence. Hiç sevmiyorum bisküvili.
PiranhaPiranha
Üye
Ben de "şekerli şeker içeren" yiyecekleri pek sevmiyorum. Tatlılardan çok uzaklaştım nedense bilmem.
acdervisacdervis
Mod
*hort*

Kendi ellerimde sütlaç yaptım.(toplamda 4 litre kadar) Hem de kil kaplara koydum. Afiyetle yiyiyorum, konu komşuya dağıtacağız

Geçen hafta da 2 kere ayva tatlısı yaptım. Kimin aklına geldiyse ellerini öpeyim.
gduman94gduman94
Üye

*hort*

Kendi ellerimde sütlaç yaptım.(toplamda 4 litre kadar) Hem de kil kaplara koydum. Afiyetle yiyiyorum, konu komşuya dağıtacağız

Geçen hafta da 2 kere ayva tatlısı yaptım. Kimin aklına geldiyse ellerini öpeyim.

Dağıtmayın la kendiniz yiyin sütlaçları.
kurtkapankurtkapan
Üye
güzel browni tarfi yok mu?

naber dervis
discussioncontroller