Need for Speed: Shift 2
Return Zuha
Üye
Ben de tam tersi en sevdiğim yarışlardı onlar :D Bende oyunu verdim,şimdi yine almak istiyorum :D ... Hatırladığım kadarıyla Tier 1 araçlarıyla drift yapmak zor..Ben NOS la baya bir combo yapıyordum...Birde oyunu oynadığın zorluğa bağlı...Zor da oynamama rağmen delirtiyordu driftler ama zevkliydi yav :D
emreslayer
Üye
En zorda benimki. Tüm yardımcı araç gereçleri kapattım ve manuel'de oynuyorum. Başka türlü yarışlardan zevk alamıyorum artık :) Valla al hacı oyunu tekrar, hazır ucuzken... yazın arada atarız 2-3 el.

Ya oyun bence de zevkli. Ama aynı yarışı 20-30 kere üst üste restart edince "eeeh yeter beah !" dedirtiyor da hani.

O zaman bir üst Tier'dan alıp deneyeyim bari bu gece.
Return Zuha
Üye
Ya valla yarış oyunu da yok...Gran Turismo 5 i oynadık ama shift 1 kadar eğlenemedik senle...Online durumları nasıl oyunda[lag yada EA serverleri kapamışmı :D )...Shift 2 yide takaslayıp Uncharted 3 alarak dükkanı batıran bir hareket yapmıştım :D Şimdide özledim oyunu :(
emreslayer
Üye
Doğrusu online'a hiç girmedim. Ama server'lar açık. Autolog'u kullandım birkaç kez. Lag olacağını da sanmıyorum, ki Shift 1'de lag problemi hiç yaşamamıştık.

Eğer dükkan hala duruyorsa git al :D Bu yaz pek online olamayacağım diğer sınavlarım yüzünden, ama oynarız :)
deathly hallowdeathly hallow
Üye
PC'de alaydınız ya :/
goo_khangoo_khan
Üye
sen race 07 al da onu oynayalım. dead islandı da sildin zaten.
Üye
Çok çabuk sıktı ya o da :P

Race 07 de indirime girerse alabilirim. Direksiyon da var, mis gibi olur ^^

Edit: 6 dolar'mış gerçi de, BioShock Pack'e bile para bulamıyorum :/
goo_khangoo_khan
Üye
http://www.gamersgate.com/DD-RACE07/race-07

al 2,5 dolar. steam'e de ekleniyormuş.

http://www.gamersgate.com/DD-STCC/stcc-the-game

burda race 07'yi de içerir falan yazıyor ama bu da 2,5 dolar bilemedim tam..

alsam mı almasam mı diye düşünüyorm ben de..
Üye
Haftasonuna kadar kalırsa indirim alabilirim.
discussioncontroller