Nokia 5800 v51.0.006 Güncellemesi
Lama!as
Üye
Meh, o kadar uygulamayı ve ayarlarını kaybedemem...
Sislerin_Vampiri
Üye
ecanbjk dedi:

Ben 5230 kullanıyorum nasıl flashlama yapabilirim ??? benim telefonun şeysi RM-588

Geç olsun güç olmasın...
Senin telefonun içinde anlattığım yöntem aynı. Lakin maalesef bu C6 FW'ini senin telefon desteklemiyor daha doğrusu yapanlar senin telefona uyarlamamış.

Ama genede internette bir sürü Hack'li telefonu hızlandıran FW'ler var senin telefonun için onlara yönelmeni tavsiye ederim. Yakın zamanda C6 şeysi senin telefonada çıkacak gibi ama tam bilemiyorum uzun zamandır uzak kaldım o konulardan.

Dediğim gibi flashlama yönteminde hiç bir değişiklik yok. Tek yapman gereken kendi telefonuna uygun (5230 RM-588 demişsin) CFW bulup telefona önceki sayfalarda anlattığım gibi flashlaman...

Dayanamayıp iki tane adres koyayım CFW'ler için yanlız bunlar büyük ihtimalle ingilizcedir. Benim bahsettiğim dil ekleme olayı işe yararmı hiç bilgim yok onu araştırmayı sana bırakıyorum.

http://forum.dailymobile.se/index.php?topic=27688.0
http://forum.dailymobile.se/index.php?topic=27194.0
Dark Templar
Üye
bejeweled yükledim telefona bağımlılık yaptı =)
var mı başka böyle oyun tavsiyesi?
chackal
Üye
Block Go diye bir bulmaca oyunu var seversin belki  :)
Sislerin_Vampiri
Üye
Airport Touch diye bir oyun var bende onu çok seviyorum...
Aynı zamanda bir arada Monsterilla diye bir oyun vardı Ovi Store'da. Onada bakabilirsin.
Lama!as
Üye
Flashlama yapacağım birazdan, yedeklerimi aldım formatlarımı attım.
Flashladıktan sonra Firmware güncellemeleri, uygulama yüklemeleri, Ovi Suite kullanımı falan değişecek mi?Ayrıca Flashlama ile gelecek olan programlar var mı?
ecanbjk
Üye
hackli sistem yüklendiğinde garanti kapsamından çıkıyor diye duydum doğru mudur acaba ?? Verdiğin bilgier için teşekkür ederim sislerin vampiri
Lama!as
Üye
Flashlama hackli sistem sayılmaz galiba? Hackli ayrı oluyordu sanırım...
Ayrıca hard formattan sonra Firmware versiyonu düşmüyor değil mi?Denedim de düşmemiş ama bir sorayım dedim yine de.
Lama!as
Üye
Dil ekleme tutorial'i resimleri silinmiş, programda da Virüs var zaten.
Sislerin_Vampiri
Üye
Hard fotmattan sonra versiyonun düşmez. Zaten telefonuna düşük versiyonlu bir fw kurmak veya herhangi bir şekilde düşürme yaparsan telefonunu kullanamazsın bir daha.

Flashlamanın normalde hiçbir zararı yoktur. Tek altın kural düşük versiyon kurmayacaksın. Versiyonun v51 ya da her ne ise kendi versiyonunun üstünü flashlayabilirsin ama düşük hiçbir zaman.

Hackli sistem kurduğunda garanti kapmasımından çıkmaz. Zira her zaman Nokia'nın kendi sistemini geri flashlayabilirsin servisler zamanında hackli sistem kurduğunu anlayamıyorlar bu şekilde.

C6FW'i hackli sayılabilir zira imzalanmamış programları kurabiliyoruz bu fw ile.
discussioncontroller