Nokia 5800 v51.0.006 Güncellemesi
Lama!as
Üye
Kafaya koydum bu sefer yapıcam.
Lama!as
Üye
Şimdi de Flash butonuna bastım pencere çıktı Warning Warning diye Continue? diye sordu OK dedim Power tuşuna bastım, gene bir pencere çıktı WARNING WARNING FAILED ABORTING dedi (Can't read imei falan) Continue? Hayır dedim gene iptal ettim telefon da sorun yok çok şükür.

Normal mi bu uyarılar?
haşırt_the_bilekbord
Üye
Wat? deme hakkımı kullanıyorum.

Ben Flash yapınca powera bastıktan sonra bir şey yapmamıştım diye hatırlıyorum. Bataryayı çıkarıp telefonu başlatmştım sadec, o da flash bitince yapılıyor :/
maxmania
Üye
herkese 5800 xm önerirken kendim gittim, samsung aldım :) 2 kişi sayemde 5800 xm aldı.
Sislerin_Vampiri
Üye
Lama!as dedi:

Şimdi de Flash butonuna bastım pencere çıktı Warning Warning diye Continue? diye sordu OK dedim Power tuşuna bastım, gene bir pencere çıktı WARNING WARNING FAILED ABORTING dedi (Can't read imei falan) Continue? Hayır dedim gene iptal ettim telefon da sorun yok çok şükür.

Normal mi bu uyarılar?

Niçin böyle bir sorun çıktığını anlayamadım açıkcası... Imei'yi okuyamıyor falan yazmışıssın benim aklıma gelen ilk sorun bu JAF programının telefonunu göremediği oldu...

Edit: Ardından internette araştırma yapınca gördüm ki sorun dediğim gibi driver problemi imiş... Çözmek için Nokia ile ilgili olan programları ve driver'ları silmeli sonradan tekrardan kurman lazım. Ama sanırım artık uğraşmak istemezsin :P(Niye sende bu kadar sorun çıktı anlamadım)
B StyLeéB StyLeé
Üye
Arkadaşlar burası yeri değil belki ama beni anlayacağınızı umuyorum. 5800 aldım bugün.
Babamın gazıyla alelade bir telefoncudan ama kutumdan ovi kodu çıkmadı bunu nasıl edinebilirim bi fikriniz var mı ?
Lama!as
Üye
Ovi kodu ne ki?
ecanbjk
Üye
sislerin vampiri ben bi fw buldum ama nasıl yükleneceğini anlatmamışlar nasıl yüklerim ben bu fw yi.fw bu:http://www.maxicep.com/symbian-v9-4-sistem-modifikasyon-uygulamalari/aurora-xtreme-5230-v21-rm-588-turkce-405664.html
haşırt_the_bilekbord
Üye
Arka sayfalardaki rehberin her türlü fw için geçerli olması lazım. Ordaki FW dosyasını indirmeden, adımları telefona uydurarak yapabilirsin sanırsam.

edit: zaten verdiğin linkteki konuda hemen aşağıda fw rehberi linki var  :)
ecanbjk
Üye
jaf ile yüklerken error reading phone init data diyor. napmam lazım
discussioncontroller