Başkalarına yakıştırdığınız rütbeler (unofficial)
RelentlessRelentless
Üye
Rajaz dedi:

O değil de bu sene eğer relentless okula gitti diye daha az online olacak olursa Laçin'i geçmek gibi hain planlarım var. :D

Lan!?
Arkamdan hayın hayın işler çeviriyorsunuz ha!
Yakaladım olm!
Rajaz
Üye
Piranha dedi:

Olacak o Kadar Galadriel...  (üste) Rajaz, valla ağzından bal damlıyor tutun bırakmayın! he valla ister tüm rütbeleri kaldırsınlar ister arkadaşın dedigi gibi olsun ama olsun işte. (Alpha bır rütbe degildir diyenleride unutmayın, herşey kalksada Alphalık kalabilmeli).

Abi tüm rütbeler kalksa da sizde olmalı bence. Yani ne bileyim level'dan bildiğim sen, çağlayan, monthius, guardian todza falan filan özel rütbe olmalı. :) Ama todza'ya ağzı bozuk bir rütbe verilsin plz.  ;D

Lan!?
Arkamdan hayın hayın işler çeviriyorsunuz ha!
Yakaladım olm!

Win!! Demek ki kışın faal olamayacan. >:D Şimdiden kasıp geçmeye bak Laçin'i yoksa ben kasacağım.  ;D Hem netbook ile avea'nın winn zımbırtısını da edindim hoh hoh hoh. :jedi:
RelentlessRelentless
Üye
Sen öyle sen canımcım, istersem bir ayda geçerim ben 8)
Rajaz
Üye

Sen öyle sen canımcım, istersem bir ayda geçerim ben 8)

Sen geç biran önce işime gelir hem laçin'i hem seni geçecem nihah. :D Güzel olur ama post kasmadan geçmeyi düşünüyorum wall of text efektleri ile. :D
Galadriel
Üye
Aslında aynı özelliklerini mi düşünüyoruz emin değilim ben o kadar da bilinmeyen bir özelliğinden bahsediyordum da, en iyisi bu bahsi kapatmak olacak :D
Andrei
Üye
bence rütbeleri kaldıralım sınıf ayrımı olmasın ogz'de. .D
stabilostabilo
Üye
Forum yakında bayağı bir değişecekmiş Berkant'ın verdiği bilgilere göre, o zaman Alpha üyesi diye bir şey kalmayacak zaten. :)
sonâdorsonâdor
Üye
Forumun ve portalin yeni versiyonunda rütbeler kalkacak zaten. Hani Alpha ve Yeni Üye tarzında geyikler kalmıyor.
isoticisotic
Üye
ya kalkmasın lan ben yeni gelenleri küçümsemek istiyorum daha :(
StormOrjin
Üye
Forum açık renk olmasında istediği gibi olsun. bu tonları seviyorum ben. Açık renk forumlar gözünü çıkartıyor insanın adeta.

Alta edit: Forumdan bahsediyorum yazı rengimden değil. Zaten 5 satırdan fazla ender olarak yazıyorum ben göz ağrıtıcak vakit olmuyor ki... >.>
discussioncontroller