Başkalarına yakıştırdığınız rütbeler (unofficial)
isoticisotic
Üye
vardı bi ara  +rep biz zorla hekırzlayıp kaldırdık sonra yeniden koymadılar 8)
psychorpse
Üye

Forum açık renk olmasında istediği gibi olsun. bu tonları seviyorum ben. Açık renk forumlar gözünü çıkartıyor insanın adeta.

Alta edit: Forumdan bahsediyorum yazı rengimden değil. Zaten 5 satırdan fazla ender olarak yazıyorum ben göz ağrıtıcak vakit olmuyor ki... >.>

Ya senin yazdıklarını çok seven ve tekrar tekrar aynı mesajlarını okuyan üyeler ne yapacak?
gameovergameover
Üye
Bence mesajların altına "beğendim", "beğenmedim" ve "şaşırdım!" butonları konulsun xD Hatta bunlar face'e de gelse süper olur xD
FaironFairon
Üye
Çarşı karışır o zaman ;D
CoraxCorax
Üye
Mad Dok'un rütbesi orgyci olsun.
stabilostabilo
Üye
gameover dedi:

Bence mesajların altına "beğendim", "beğenmedim" ve "şaşırdım!" butonları konulsun xD Hatta bunlar face'e de gelse süper olur xD

Beğenmedim spamlarım yalnız uyarıyorum şimdiden. :P
SİNİRMANGASİNİRMANGA
Üye
stabilo dedi:

Beğenmedim spamlarım yalnız uyarıyorum şimdiden. :P

Ama ben uyarmıyorum  :ninja:
Misafir
Bana hangi rütbe olurdu?
AtKafası
Üye
Trajengya dedi:

Bana hangi rütbe olurdu?

Ağır Liseli  8)
StormOrjin
Üye

Ya senin yazdıklarını çok seven ve tekrar tekrar aynı mesajlarını okuyan üyeler ne yapacak?

Öyle biri yok ki. Varsada çoktan gözleri bozulmuştur benim yeşilimi okumaktan. =P
Açıkçası benim düşüncem birisi benim yazdığımı okuyorsa ancak 2 kişinin mesajının arasına soktuğum konuyla alakasız cırtlak yeşil renkteki yazıların gözüne takılmasından okuyordur. (Sonu gelmiyecekmiiş gibi geldi bi aan cümlenin)
discussioncontroller