nasıl alpha üyesine yükselebilirim??
ozzy89
Üye
Ahah ya iyi güldüm akşam akşam açtığı 2 konuda çok bomba. :D
EnewwssEnewwss
Üye
A new kind of troll was born...
PiranhaPiranha
Üye
onurgezer dedi:

Şöyle oluyor abicim her ay biz alphalar toplanıyoruz ve bir tane yeni üyeyi alpha üyesi yapıyoruz ama bunun için çok çalışman gerekiyor daha önemlisi mesaj attığını görünce okumadan duramadığınız kullanıcılar bölümünde alphaları pohpohlamalısın,bu yöntemi deneyen o kadar çok insan var ki...

A birde kedi kurban etmesi gerekiyor Goyunmuydu yoksa :rofl:

OGZ Online 1.5 geldiğinde nasıl eşit oluyormuşuz yaw istemem öyle şey ya en azından OGZ Forumlarında ilk yılından itibaren bulunanlara, OGZ öncesiden eski derginin forumundan OGZ dergisiyle bebarer buraya gelenlere falan birşeyler olmalı. eski toprak, eski forumdan, yarı dinazor diyorum anlamıyormusunuz :D
Nexcore
Üye
Hatta dergilerin içine tek kullanımlık kod basalım tiryaki üye, arada sırada alan üye, hayırsız üye diye sınıflandıralım. Mesela hayırsız alpha üyesi ya da yeni tiryaki üye.
EBvulves
Üye
EBvulves dedi:

I'm awesome.

I'm still awesome.
uAvoltage
Üye
owwww they speak English they think its cool owwwwww!!
acdervisacdervis
Mod
uAvoltage dedi:

This is what illiterate people actually believe.
RelentlessRelentless
Üye
uAvoltage dedi:

Ooo İngilizce laf soktun, çok cool'sun aga ya, imzalı fotoğrafını alabilir miyim?
An Anonymous
Üye
Hani adamın diğer başlıklarında neyse, geçin dalganızı desem de bu başlıkta ciddi ciddi bir soru sormuş, yani 5 sayfa abartıldıktan sonra uzamaz umarım.

Eh, şu an ben başlatmışım 6'yı. Mesaj mıdır bu?
king1606
Üye
Enewwss dedi:

A new kind of troll was born...

:rofl:
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller