Başkalarına yakıştırdığınız rütbeler (unofficial)
ElegostElegost
Üye
Jedi olalim eskisi gibi bence. Younglingten yukari cikamadim pek, icimde kaldi.
PiranhaPiranha
Üye
Elegost dedi:

Jedi olalim eskisi gibi bence. Younglingten yukari cikamadim pek, icimde kaldi.

aynen Elegost'um :) Sen 'younglingten yukari cikamadim pek' diyorsunda benim durumum tam bir bahtsızlıktı yıllarca tırnaklarımla kazıyarak hiç öyle mesaj falan kasmadan sessiz sakin derinden gelerek (şu anki forumda durumum buna benzerdir) yıllar sonra en sonunda " Jedi Knight " rütbemi almıştım ki birkaç ay sonra "Oyungezer" dergimizle yeni maceramız başlayıverdi. O vakitler elalem hemen birkaç ayda rütbe üstüne rütbe bindiriyordu. tabi bunu yapanlar sizler bizler gibi doğru dürüst derli toplu düzenli düzeyli seviyeli üyeler değilde bazı sivriler yapıyordu, adeta (özellikle forumun son döneminde) mesaj kasmakdan forumun içi** edildiği oluyordu neyse. (umarız burada OGZ Forumun başına böyle şeyler gelmez)...

Arkadaşlar aslında işin şakasını yapıyoruz siz bakmayın böyle yazdığımıza. forumlarda Rütbe falan pek sevmediğim şeylerdir. Ama olursada foruma bir renk gelir bir çeşitlilik olur... mesela bana " Jedi Knight " dışında " Hay Bin Kunduz! " şeklinde de bir rütbe düşünmüyor değilim ;D ..Rütbelerde ne bileyim mesela forum üyelik tarihine göre falan olsun. Eğer mesaj sayısına göre yapılacaksa aman diyeyim buna şiddetle karşı olduğumu şiddetle söylerim acımam olmaz yani öyle şey. millet rütbelenmeye mesaj kasmak için Forumu birbirine katar işin içinde çıkamayız...
Jedi Panelvan
Üye
Olsaydiniz abi jedi, tutan mi vardi? =p
kurtkapankurtkapan
Üye
thegmnk dedi:

Bana da bişiler uydurun la!

PiranhaPiranha
Üye

Olsaydiniz abi Jedi, tutan mi vardi? =p

Abi biz Jedi olduk olmasına çok şükür :D ondan sonra bildiğiniz gibi yeni dönem yeni dergimiz forumumuz için istifa ettik ayrıldık (bunun için çok mutluyum orası ayrı) geldik buraya. hani diyorum yeni Forum yeni OGZ Online derken böyle belki bizim gibilerede rütbemütbe bir güzellik yaparlar diyesi ;D
darkredangeldarkredangel
Üye
thegmnk dedi:

Bana da bişiler uydurun la!

ElegostElegost
Üye
Bence berkant trolllere troll rutbesi versin, herkese yakisir forum bayram yerine doner.
Dr.FreeMan
Üye

Olsaydiniz abi jedi, tutan mi vardi? =p

Abi bende fors yok kılıncı tutmasınıda bilmiyom zahmet olmazsa ver şu valley of the jedi'ın adresini uğraştırtma beni.
PISLIXPISLIX
Üye
Elegost dedi:

Bence berkant trolllere troll rutbesi versin, herkese yakisir forum bayram yerine doner.

Ceza sürelerini 1/3'üne düşürecek şekilde şartlı tahliye yapalım bence. Troll Üye veya Yeşil Üye falan yazsın üzerinde. Ama bir sonraki harekette direkt ban olacak. Katı kurallar...
PiranhaPiranha
Üye
PISLIX dedi:

Ceza sürelerini 1/3'üne düşürecek şekilde şartlı tahliye yapalım bence. Troll Üye veya Yeşil Üye falan yazsın üzerinde. Ama bir sonraki harekette direkt ban olacak. Katı kurallar...

PISLIX çok acımasızsın be dostum ;D
valla böyle çeşit çeşit binbirtürlü rütbe olayına açılırsanız boşverilsin üyelerde hiçbirşey olmasın yazmasın. zaten anlaşılan yeni sitede rütbe olayına bir son verilecekmiş, eşitlik özgürlük anlamında. ben bir yandan karşıyım bir yanda destekliyorum hiç belli değilim yani :D
discussioncontroller