Yeni Rütbeler
buster1
Üye
abi seviye bir noluyo :D
sawwormsawworm
Üye
Seviyesizim ben.
buster1
Üye
laçine kasma yarışı başlasın o zaman
AlphariusAlpharius
Üye
Rütbe/Seviye olayı:

Spoiler:
image
creiGncreiGn
Üye
Beyler levıl 8 çarım var. İsteyene çar kasılır.
RelentlessRelentless
Üye
Ben hala foruma alışamadım la, günde 5 mesaj anca atıyorum, o da zorla :/
creiGncreiGn
Üye

Ben hala foruma alışamadım la, günde 5 mesaj anca atıyorum, o da zorla :/

Aslında iyi ya. Şu yavaşlık ve bağlantı hataları kalkınca pek fazla sorunu kalmayacak forumun. Belki ofcm'nin duyurduğu update'deki beyaz tema hoşuna gider.
BiqBossBiqBoss
Üye

Beyler levıl 8 çarım var. İsteyene çar kasılır.

seviye 3 rogue pt plzzz.
PiranhaPiranha
Üye
Bu puan seviye konusunda diyeceklerimi OGZ Online için açılan kendi konusunda dedim sordum neden böyle diye bakalım ne diyecekler. aslında buraya yazmak lazımmış görmemişim... maşallah yaw bakıyorumda Alpha Üyesi yazılmasını ne çok seven varmış gözlerim yaşardı :D neyse ben biraz böyle rütbesiz serbest takılıcam belki bende yaparım...

Puan seviye olayı sadece artılan mesaj sayılarıyla olsa, şu an ki sistem nasıl işliyor bilmiyorum fakat böyle oluncada mesaj kasmalar başlar kötü olur. başka yollarlada paun kazanabiliyormuyuz. mesela üye olduğumuz guruplara attığımız mesajlardan gelen bişey yok, profilimizde yaptığımız işlemlerden falanda kazanılabilirdi. Herşeye rağmen forumlarda böylesi paun rütbe seviye olaylarına karşıyım bir bakıma ayrımcılığa yol açıyor...
B StyLeéB StyLeé
Üye
Size bir hikaye anlatacağım.

Öğretmen öğrencisini yanına çağırır tahtaya 1000 yazar ve "Bak evladım bu 1 senin kişiliğin, 0lar senin karakterin, saygınlığın, rütben." Sonra 1i tahtadan silmiş ve "Kişiliğin giderse bunların hepsi önemsizdir, koskoca bir 0 olursun" demiş.

Ne zaman bu ibretlik hikayeyi dinlesem gülesim gelir. Puan mevzusu açılınca anlatayım dedim

Oyun temalı bir oluşumun forumlarında seviye sistemini kullanması bence çok akıllıca bi şey. Post kasmalar, hava atmalar olur deniyor. Rütbesiyle ciddi anlamda hava atan arkadaşlarımızı ciddiye almamak gerektiğinin farkındayız hepimiz değil mi? O kadar da sorun değil açıkçası. Post meselesinde haklısınız ama onuda bir, iki, üç yaparlar sonra dirençleri kırılır. Sinan abinin geçen dergilerden birinde yazdığı kırık pencere teorisi gelsin aklınıza :)
discussioncontroller