Minik ama Mide Bulandıran Hatalar
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye

Hangi linkte yapıyor bunu?

Link fark etmiyor. Konu başlığı, mesaj ekle butonu vs sitenin herhangi bir yerindeki herhangi bir link e de tıklasam aynı sorun olabiliyor. Nereye tıklarsam tıklayayım aynı sorun ile karşılaşabiliyorum
epic_dogepic_dog
Üye
Bir SS rica edebilir miyim?
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
ss den ziyade video cekıp gondermem lazım. Çünkü hata mesajı vs almıyorum. Sadece herhangi bir link e tıkladıgımda sitenin anasayfasına dönüyorum.
epic_dogepic_dog
Üye
Peki bana hata veren bir bağlantı adresini kopyalayıp verir misin?
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye

Mesela şimdi msj a alıntı yaparken yine ana sayfaya attı.

Anasayfaya attığında yukarıdaki link;

http://www.oyungezer.com.tr/index.php?option=com_kunena&func=post&do=quote&catid=614&id=1146670&Itemid=152

Bazen de herhangi bir link e tıkladığımda önce anasayfaya atıyor, ondan sonra kendiliğinden gitmesi gereken link e gidiyor.
s1lenc3d
Üye
Bana 2 gündür oluyordu o çok.Sinirden o kadar açtığım konuları kapayıp çıktım.Anasayfaya dönüp duruyordum.Ama bugün akıyor site hiç bir sorun ile karşılaşmadım.(XML hatasıda alıyordum o da düzeldi)
epic_dogepic_dog
Üye

Mesela şimdi msj a alıntı yaparken yine ana sayfaya attı.

Anasayfaya attığında yukarıdaki link;

http://www.oyungezer.com.tr/index.php?option=com_kunena&func=post&do=quote&catid=614&id=1146670&Itemid=152

Bazen de herhangi bir link e tıkladığımda önce anasayfaya atıyor, ondan sonra kendiliğinden gitmesi gereken link e gidiyor.

Bağlantı yapısında herhangi bir sorun yok. Bende direk açtı. Tarayıcının cache'ini bir temizle istersen önce.
Bir de tarayıcın nedir? Ayrıca tarayıcıda kullandığın bir eklenti var mı?

@s1lenc3d : Bildirim için teşekkürler.
kurtkapankurtkapan
Üye
Mythia
Üye

Sunucu cachelerini temizledim, tekrar başlattım.
Hala alıyor musunuz bu hatayı?

Ben hala bu hatayla karşılaşıyorum.
Jester Prince
Üye
aynı hatayı bende her 3 girişimde 5 kere filan alıyorum
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller