Minik ama Mide Bulandıran Hatalar
QuendarthQuendarth
Mod

IE kullanma.3 gün boyunca başka bir tarayıcı kullan ya da zaten bi daha ie kullanmazsın :D

Seni mi kırıcam al yükledim evdeki bilgisayar şimdi. Bakalım nolucak.

Bu arada firefox da sayfa ölçeklendirmesi nasıl ayarlanıyor? Hani ie de sağ altta olan %de ayarı?

Ctrl + büyütme, Ctrl - küçültme.
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye

IE kullanma.3 gün boyunca başka bir tarayıcı kullan ya da zaten bi daha ie kullanmazsın :D

Seni mi kırıcam al yükledim evdeki bilgisayar şimdi. Bakalım nolucak.

Bu arada firefox da sayfa ölçeklendirmesi nasıl ayarlanıyor? Hani ie de sağ altta olan %de ayarı?

Ctrl + büyütme, Ctrl - küçültme.

Eywallah. :kiss: :cheer:
kurtkapankurtkapan
Üye
Ctrl+0'da normal ayarına döndürüyor.
SİNİRMANGASİNİRMANGA
Üye
ctrl + fare tekerleği nerdeyse her yerde büyütme küçültmede işe yarıyor diye biliyorum bi de.
PiranhaPiranha
Üye

Peki bana hata veren bir bağlantı adresini kopyalayıp verir misin?

Mesela şimdi msj a alıntı yaparken yine ana sayfaya attı.
Anasayfaya attığında yukarıdaki link;
http://www.oyungezer.com.tr/index.php?option=com_kunena&func=post&do=quote&catid=614&id=1146670&Itemid=152
Bazen de herhangi bir link e tıkladığımda önce anasayfaya atıyor, ondan sonra kendiliğinden gitmesi gereken link e gidiyor.

Bağlantı yapısında herhangi bir sorun yok. Bende direk açtı. Tarayıcının cache'ini bir temizle istersen önce.
Bir de tarayıcın nedir? Ayrıca tarayıcıda kullandığın bir eklenti var mı?

Tarayıcı "İE 8"
Temizliği sürekli yapıyorum zaten hem "İE" nin kendi ayarlarından hem de "CCleaner" ile (İE ve CCleaner en güncel vers.).
Tarayıcı da kullandığım ne bir eklenti var, ne de toolbar vs...
Birisinde olsa anlıycağım ama her iki bilgisayarımda da oluyor. Ayrıca başka sitelerde böyle bir durum ile karşılaşmıyorum.
Bence, ya sitenin temel çalışma mantığında ya da linklerin çalışma mantığında bir sorun var. Benim anladığım kadarı ile; bir linke ("konu başlığı", "msj ekle" tuşu vs) tıkladığımızda önce ana sayfaya gidip oradan linkin gitmesi gereken yere gitmeye çalışıyor sistem. Ve çoğu zaman da çuvallıyor.

valla sitenin çalışma mantığından kaynaklanabilir hiç belli olmaz şimdi... (alıntı mesajdaki kişilere değil s.11'de IE'ye laf edenlere sözüm) buldunuz öksüz bahtsız çocuk gibi IE'yi çamur atmayın bakiyim :D IE için söylediğiniz çoğu hatayla her zaman herkez karşılaşmıyor bizzat görüldü IE için test edildi. ama şey yani IE'de de daha acayip ilginç bambaşka hata mesajlarıyla karşılaşmıyor değiliz yani orası ayrı :D
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye

ctrl + fare tekerleği nerdeyse her yerde büyütme küçültmede işe yarıyor diye biliyorum bi de.

10 senelik emektar microsoft wireless kalvye mouse ikilimin tekerleri biraz aşındı da :D Yalnız haytımda bu kadar taktir ettiğim ve memnun kaldığım başka az ürün vardır "i lovin' it" :kiss:
FirewingFirewing
Üye
Foruma bi haller oluyii?!?!
Spoiler:
image

Ayrıca şunu hatırlatma ihtiyacı duydum, önceden de söylemiştim:
Tekrarlı gönderim koruması kalkmalı. Farklı bir konuya mesaj attıktan sonra 30 sn içinde gelip buraya da atamamak saçma oluyor. Aynı konu içinde olsa neyse de.
Jester Prince
Üye
This page contains the following errors:
error on line 275 at column 7: Opening and ending tag mismatch: br line 0 and div
Below is a rendering of the page up to the first error.

artık her girdiğimde bu hatayı alıyorum ve cidden midem bulandı. sanırım bir süre için bu son mesajım olacak ummarım toparlayabilirsiniz forumu.
FirewingFirewing
Üye

Foruma bi haller oluyii?!?!

Spoiler:
image

Ara sıra hala bu hale bürünüyor forum. Bir de şu oldu az önce:

Spoiler:
Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@oyungezer.com.tr and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

+
Spoiler:

jtablesession::Store Failed
DB function failed with error number 1062
Duplicate entry '331e0e743e29da635bd7858369fb5da9' for key 1 SQL=INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` ) VALUES ( '331e0e743e29da635bd7858369fb5da9','1294304654','','0','1','0' )
s1lenc3d
Üye
Arada bir tekrar şu şekillere girmeye başladı site düzelmişti halbuki :'( ;

Spoiler:
image

Spoiler:
image
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller